Tomasz Pawlak
O sobie
Chcesz ofiarować bliskim pamiątki z ważnych wydarzeń w Waszym życiu jakimi z pewnością są chrzciny, komunie i śluby – przyjdź do nas.

Zamierzasz komuś bliskiemu sercu zrobić romantyczną niespodziankę, własnymi fotografiami, których wspólne oglądanie we dwoje będzie samą przyjemnością – przyjdź do nas.

Pragniesz komuś wyjątkowemu sprawić prezent w postaci przygody fotograficznej jaką jest rola modelki, modela – przyjdź do nas.

W ramach wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego planujesz, poza dobrą zabawą, zaskoczyć jej uczestników, odlotową sesją lub reportażem z imprezy – przyjdź do nas.

Potrzebujesz idealnej prezentacji wizerunkowej na potrzeby własnej kariery biznesowej, korporacyjnej, czy też artystycznej – przyjdź do nas.

My – mamy wszystko co jest potrzebne aby stworzyć jedyne w swoim rodzaju wspomnienia fotograficzne. Ciebie – zapraszamy do świata pełnego światła, ulotnych chwil i jednych w swoim rodzaju emocji. Dla Twoich potrzeb nie ograniczamy się tylko do fotografii w naszym studio. Żadna przestrzeń czy to Twojego domowego zacisza, czy ekskluzywnego wnętrza hotelowego bądź wybranych okoliczności krajobrazu i przyrody, nie jest nam obca.

fotograf pokaż/ukryj grupę fotograf

  • zaawansowanie: profesjonalista
  • strona WWW: www.multiarte.com.pl
  • doświadczenie:
    Duże doświadczenie fotograficzne w zakresie fotografii studyjnej i plenerowej. Prowadzę warsztaty fotograficzne. Jestem wykładowcą na kierunku fotograf w szkole fotograficznej.
  • kursy/szkolenia:
    -

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Współpracowałeś/aś z tą osobą? Podziel się z innymi opinią na temat współpracy, wystaw rekomendację.
Dołącz do nas na facebooku