Zaproś znajomych

Zaproś do fotomody.pl swoich znajomych oraz osoby, które współpracowały z Tobą

www.fotomody.pl na Facebook.com

Pomoc

Jak dołączyć do grupy?

Po zalogowaniu się, wystarczy wejść na stronę wybranej grupy, np. fotograf

Po lewej stronie dostępne są informacje o grupie, linki do zdjęć i ogłoszeń oraz przycisk Dołącz do grupy. Żeby dołączyć należy kliknąć ten przycisk, na następnej stronie wypełnić formularz i na koniec kliknąć przycisk Zapisz. Jeden użytkownik może dołączyć do dowolnej ilości grup w zależności od tego czym się zajmuje.

Do czego służy opcja Ulubione?

Chcąc mieć szybki dostęp do profilu użytkownika wystarczy go dodać do listy ulubionych. W przeciwieństwie do listy kontaktów dodana osoba nie wie o dodaniu jej do listy ulubionych.

Do czego służą Kontakty?

Dzięki liście kontaktów wiemy o aktywności osób w niej zapisanych. Przykładowo gdy uzytkownik z listy kontaktów doda zdjęcie, ogłoszenie lub zorganizuje sesje zdjęciową zostaniemy o tym poinformowani na stronie Moja Strona. Aby dodać osobę do listy kontaktów należy wysłać do niej zaproszenie. Dopiero po przyjęciu zaproszenia przez tą osobę zostaje ona dopisana do naszej listy kontaktów.

Co to jest Wypożyczalnia?

Celem Wypożyczalni jest pomoc w skompletowaniu potrzebnych akceriów czy sprzętu fotograficznego na sesję zdjęciową. W Wypożyczalni można również umieszczać ogłoszenia o przedmiotach, które możemy wypożyczyć innym. Można podać cenę w złotówkach lub napisać na jakich warunkacj pożyczymy dany przedmiot.

Czy studia fotograficzne płacą za to żeby pojawić się w katalogu?

Nie. Studia fotograficzne nic za to nie płacą. Wystarczy, że przedstawiciel studia zarejestruje się podając swoje dane (imię, nazwisko) oraz dołączy do grupy studio fotograficzne a następnie uzupełni formularz danymi studia.

Po co mam się tu rejestrować? Przecież są inne serwisy.

Owszem są. Ale serwis www.fotomody.pl charakteryzuje się wysoką jakością wykonania - tutaj po prostu wszystko działa, a jeżeli tylko pojawi się jakaś niedogodność od razu jest to poprawiane (w zależności od stopnia złożoności problemu). Serwis www.fotomody.pl ma za zadanie skupiać osoby z branży fotografii mody na jak najwyższym poziomie. Tutaj można rozwinąć skrzydła pod okiem profesjonalistów.

Jak mogę ocenić współpracę z inną osobą?

Można to zrobić na kilka sposobów. Po pierwsze można ocenę współpracy wysłać poprzez system wiadomości prywatnych:) Po drugie można napisać komentarz do profilu, w którym to opisujemy jak układała się współpraca. Po trzecie i najważniejsze można wystawić rekomendację. Aby to zrobić należy wejść na profil danej osoby. Kliknąć link Rekomendacje znajdujący się pod dużym avatarem, a następnie kliknąć przycisk Wystaw. Na stronie dostępny będzie formularz w którym to zaznaczamy ocene współpracy w trójstopniowej skali oraz wpisujemy krótki komentarz (do 255 znaków).

Data: 07.02.2009 18:53

Dołącz do nas na facebooku