Zaproś znajomych

Zaproś do fotomody.pl swoich znajomych oraz osoby, które współpracowały z Tobą

www.fotomody.pl na Facebook.com

O nas

www.fotomody.pl to nowe miejsce w Internecie, skupiające profesjonalistów związanych z fotografią mody. To wyjątkowy portal społecznościowy dla wszystkich pracujących w tej branży osób, które chcą współtworzyć platformę wymiany informacji, prezentować swoje dokonania i nawiązywać nowe, ciekawe znajomości. Jeśli jesteś fotografem, modelką bądź modelem, wizażystą lub stylistą, fryzjerem, projektantem albo prowadzisz studio fotograficzne, na www.fotomody.pl znajdziesz ludzi, którzy dzielą Twoją pasję.

 

Partnerzy portalu: CookingModels.videoStagePhotoAgency

CO OFERUJE PORTAL

Zarejestrowani użytkownicy portalu mają możliwość stworzenia własnego portfolio, w którym mogą umieścić zdjęcia i szczegółowe informacje o sobie. Osoby tworzące społeczność www.fotomody.pl nie występują anonimowo – każde konto jest opatrzone imieniem i nazwiskiem użytkownika, co gwarantuje wiarygodność i nadaje serwisowi profesjonalny charakter.

Serwis www.fotomody.pl to rozbudowany portal o wielu możliwościach, z których mogą korzystać wszyscy zarejestrowani w nim użytkownicy.

 • Kontakty

  www.fotomody.pl to nowe zawodowe znajomości. Każda osoba zarejestrowana w portalu może nawiązywać kontakty z innymi użytkownikami i dodawać ich do listy znajomych. Dzięki temu będzie informowana o ich aktywności w serwisie. Portal umożliwia również wysyłanie wiadomości prywatnych do innych użytkowników.
 • Wyszukiwanie, filtrowanie i sortowanie

  Z www.fotomody.pl szybko znajdziesz właściwych ludzi. Portal ma wbudowaną wyszukiwarkę, dzięki której można łatwo odnaleźć profil danej osoby, wpisując jej imię i nazwisko. Można też wyszukiwać użytkowników z wybranego województwa lub miejscowości. Ponadto użytkowników z grupy "modelki" i "modele" można filtrować według dostępnych kryteriów, dzięki czemu istnieje możliwość zawężenia listy użytkowników do osób o określonym wieku, kolorze włosów, wadze, wzroście bądź innych wymiarach. Otrzymane wyniki można sortować rosnąco lub malejąco według wybranego kryterium. W spisach użytkowników z pozostałych grup dostępne są filtry umożliwiające zawężenie listy do osób z danego województwa lub o określonym przez nich poziomie zaawansowania.
 • Grupy

  www.fotomody.pl to wyspecjalizowane grupy zawodowe. Serwis pozwala skupić się profesjonalistom w grupy, utworzone według poszczególnych rodzajów działalności: fotograf, modelka, model, wizażysta/stylista, fryzjer, projektant, studio fotograficzne. Każdy użytkownik może dołączyć do dowolnej liczby grup, o ile są one zgodne z jego profilem działalności.
 • Ogłoszenia

  Na www.fotomody.pl znajdziesz informacje o nowych projektach fotograficznych. Użytkownicy portalu mogą umieszczać ogłoszenia o planowanych działaniach, poszukiwaniu innych osób do współpracy lub też o innych ciekawych wydarzeniach z branży. Poza treścią ogłoszenia, użytkownik ma możliwość dołączenia do niego zdjęć.
 • Wypożyczalnia

  Dzięki www.fotomody.pl pożyczysz potrzebny Ci sprzęt. Użytkownicy serwisu mogą publikować oferty wypożyczenia sprzętu fotograficznego lub innych przedmiotów przydatnych podczas sesji zdjęciowych. Umieszczają wówczas opis przedmiotu i jego zdjęcie oraz cenę za wypożyczenie. Również osoby poszukujące sprzętu do wypożyczenia mogą dodawać ogłoszenia.
 • Rekomendacje

  www.fotomody.pl to wiarygodny system oceniania. Każdy użytkownik współpracujący z inną osobą zarejestrowaną w portalu ma możliwość wystawienia mu rekomendacji poprzez ocenę (pozytywną, neutralną bądź negatywną). Użytkownik dodaje również komentarz dotyczący ocenianego użytkownika.
 • Sesje zdjęciowe

  www.fotomody.pl to organizacja sesji fotograficznych. Każdy z użytkowników portalu może zapraszać innych do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej. Podaje wówczas opis sesji, datę i jej miejsce, które można zaznaczyć na mapie. Sesje mogą być publiczne, czyli widoczne dla wszystkich lub skierowane do wybranych użytkowników i mieć charakter prywatny.
 • Studio fotograficzne

  www.fotomody.pl to specjalna oferta dla firm. Użytkownicy z grupy ‘studio fotograficzne’ mogą w swoim profilu umieścić opis studia i jego wyposażenia oraz opublikować cennik usług, a także dodawać zdjęcia. Istnieje również możliwość zaznaczenia siedziby studia na mapie.

Chcemy jak najpełniej dostosować serwis www.fotomody.pl do potrzeby użytkowników, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i spostrzeżenia dotyczące jego funkcjonalności. Jeśli masz jakieś ciekawe propozycje zmian i ulepszeń naszego portalu, wyślij je do nas za pośrednictwem formularza.

Data: 30.04.2017 15:42

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku