Korzyści z rejestracji w serwisie fotomody.pl

  • Profesjonalnie zaprezentowane portfolio
  • Promocja profilu w wyszukiwarkach (np. Google) z możliwością wyłączenia
  • Nowe kontakty z branży fotografii mody
  • Organizowanie sesji zdjęciowych
  • Ogłoszenia
  • Wypożyczalnia
  • Aktualności i Wydarzenia ze świata fotografii i mody
  • oraz wiele funkcji społecznościowych

Serwis www.fotomody.pl dba o bezpieczeństwo Twoich danych i chroni Twoją prywatność. Przeczytaj politykę prywatności.

Rejestracja nowego użytkownika

Korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe.

...lub uzupełnij wszystkie pola poniższego formularza


Określ dla kogo będzie dostępny Twój profil

Upewnij się, że podany adres e-mail jest prawidłowy. Za pomocą tego adresu e-mail wraz z poprawnym hasłem będzie można zalogować się w serwisie www.fotomody.pl.

Proszę nie wpisywać haseł z innych serwisów. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy bezpieczeństwo Twoich danych. Wymyśl trudniejsze hasło.

Oświadczam, że zapoznałem/am się z Regulaminem serwisu www.fotomody.pl, rozumiem go i zobowiązuję się przestrzegać.
Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przez www.fotomody.pl moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu oraz danych udostępnionych w moim Profilu w celu świadczenia usług drogą elektroniczną w serwisie internetowym www.fotomody.pl w sposób opisany w Regulaminie i Polityce Prywatności. Użytkownikowi przysługuje prawo do wglądu i poprawiania danych osobowych zgodnie z przepisami Rozdziału 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.). Administratorem danych osobowych jest właściciel serwisu www.fotomody.pl.

Jeżeli na podany adres e-mail nie doszedł żaden list z linkiem aktywującym konto można skorzystać z opcji ponownego wysłania lub wysłać zgłoszenie do administratora. Być może podany adres e-mail został źle wpisany.

Po zakończeniu procesu rejestracji w ustawieniach konta można ustawić w jakim stopniu Twoje dane będą widoczne w serwisie.

Dołącz do nas na facebooku