Ogłoszenia

Warsztaty modelingu - Wygraj 1.000zł

obrazek 1 - Warsztaty modelingu - Wygraj 1.000zł

11.07.2012 17:56

ZOSTAŃ MODELKĄ VITTORIO ROMA


Jedno z wielu marzeń jakie pojawia się w głowie pięknej młodej kobiety, to zostać zawodową modelką i zwiedzić cały świat. Znaleźć się na okładkach magazynów oraz w katalogach największych światowych marek odzieżowych. Jednak by to osiągnąć nie wystarczy pozować przed obiektywem i dostać się do agencji modelek. Twoja droga może być długa lub krótka. Od Ciebie zależy czego naprawdę pragniesz. Możesz latami wybijać się z pośród tysięcy innych dziewczyn, lub w kilka miesięcy znaleźć się za granicą realizując swoje marzenia.

Twoja droga może zacząć się już dziś. Lecz pamiętaj że będzie ona wymagała poświęcenia i inwestycji z Twojej strony. Jedna z nich to wiara w cel który pragniesz osiągnąć. Jeśli nie uwierzysz w siebie nigdy nie osiągniesz celu.

To może okazać się trudne. Gdzie uzyskać informacje jak zacząć? Jak o siebie zadbać ? Jak zbudować swoje portfolio ? Jak dostać się do agencji ? Jak zadbać o promocje i PR ?

Tą całą wiedzę możesz pozyskać na dwa sposoby. Zdobywając doświadczenie przez lata, przy czym ryzykując zaznać wiele przykrości związane z branżą show biznesu, lub przyjść do nas i z pełnym za angażowaniem zdobyć tą wiedzę w 8 godzin.

Zrealizujemy zdjęcia, przekażemy Ci wiedzę jak zacząć w branży foto modelingu i modelingu. Jak przygotowywać się do sesji zdjęciowych. Jak współpracować ze stylistami, wizażystami, fotografami. Jak pozować i zadbać o najlepsze efekty podczas sesji. Oraz jak ustrzec się przed dużymi kłopotami związanymi z podpisywaniem nie korzystnych umów z firmami, fotografami, agencjami modelek i hostess.

Warsztaty odbędą się w Warszawie. Trwać będą osiem godzin. Koszt udziału to 150zł
Dodatkowo po zakończeniu warsztatów każda z dziewczyn może wziąć udział w konkursie który odbędzie się na facebooku i wygrać nagrodę pieniężną o wartości 1.000zł na start.

Zgłoszenia proszę kierować na adres info@vittorioroma.com
Tytuł wiadomości " Zostań modelką Vittorio Roma "
Wkrótce zostaną ogłoszone terminy rozpoczęcia warsztatów.
Warsztaty odbywają się w grupach po 25 osób.

Ilość miejsc " 100 "
Koszt udziału " 150zł "

STUDIO FOTOGRAFICZNE - CZARNE-BIAŁE
Ul. Piękna 68a m4
00-672 Warszawa

Prowadzi fotograf Vittorio RomaKomentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

  • Piotr P.

    Piotr P.

    12.07.2012 12:22 Odpowiedz

    polecamy! przede wszystkim: cena niewysoka jak za porządne warsztaty pozwalające na 'obycie się' z modelingiem. Warto zainwestować w siebie, bo takie inwestycje zawsze się zwracają :)

Dołącz do nas na facebooku