Ogłoszenia

POZNAJ TAJEMNICE ZDJĘĆ VITTORIO ROMA - Wygraj 500zł

obrazek 1 - POZNAJ TAJEMNICE ZDJĘĆ VITTORIO ROMA - Wygraj 500zł

09.07.2012 19:02

Vittorio Roma urodził się w 1986r. w Warszawie. Kilka lat później wyjechał na stałe do Włoch gdzie piękno i magia tego kraju na zawsze pozostała w jego pamięci. Dzięki tej pamięci powstał jego styl i poczucie estetyki, które dziś widzimy na jego zdjęciach.

Fotograf od kilku lat pracuje w Polsce dla kilku magazynów i firm odzieżowych. Parę lat wcześniej Vittorio po raz pierwszy zdradził publicznie kilka szczegółów o tym co go inspiruje i kim jest w dwóch wywiadach dla wirtualnej polski. Od tamtej pory to co dalej działo się z jego twórczością, sporadycznie wychodziło na światło dzienne. Dziś Vittorio postanowił znów przekazać swoje doświadczenie i styl, tym którzy tego pragną. Tym razem, zdradzi nam znacznie więcej.

---

Na warsztatach fotograficznych na które zostanie zaproszonych dziesięć osób, będą miały okazje przez osiem godzin w Warszawskim studiu fotograficznym " Czarne-Białe " pracować z jedną z zaufanych modelek Vittorio Roma. Dzięki współpracy z modelką Victorią Evseeva która za pozuje w zakresie nagości zakrytej, zgodnie ze stylem Vittorio, zaproszeni fotografowie będą mieli okazje dowiedzieć się jak przygotować plan zdjęciowy, scenariusz i stylizacje do sesji. Następnie na planie Każdy fotograf z osobna będzie realizował swoją osobistą sesje z Victorią pod okiem Vittorio. Podczas zdjęć dowiemy się jak pracować z oświetleniem, jak dopracować pozę i mimikę modelki, oraz układ planu zdjęciowego. Dodatkowo na planie zostanie poruszonych jeszcze wiele innych zagadnień które pomogą w realizacji zdjęć, zgodnie z mottem fotografa. " Minimalizm i umiejętność wykorzystywania aktywnego otoczenia jest drogą do uzyskania perfekcji zgodnie z naturą "

Po Warsztatach fotografowie mają pełne prawa do publikacji swoich prac.Wymagane od uczestników są podstawy fotografii czyli wiedza na temat: czym jest głębia ostrości, jak działa przysłona, czym jest czas naświetlania itp. Na warsztatach nie będzie omawiane jak działa aparat cyfrowy i inny sprzęt fotograficzny. Wiedza uczestników nie będzie też weryfikowana żadnymi testami. Stan i poziom swojego zaawansowania określa każdy indywidualnie.

Posiadanie własnego sprzętu, z racji wygody analizowania swoich dokonań na bieżąco. Najlepiej dysponować lustrzanką cyfrową. Warto zabrać ze sobą laptop i dodatkowe karty pamięci w celu zgrywania zdjęć na bieżąco. Pomoże to przy późniejszym omawianiu zdjęć na korektach.

Dodatkowo wszyscy uczestnicy warsztatów, po ich zakończeniu, będą mieli okazje wziąć udział w konkursie który zostanie zorganizowany na facebooku. Zdjęcia zrealizowane podczas warsztatów zostaną opublikowane na oficjalnej stronie konkursowej, gdzie wszyscy będą mogli oceniać zdjęcia. Właściciel zdjęcia które uzbiera najwięcej likeów otrzyma nagrodę pieniężną o wartości 500zł.

Zgłoszenia na warsztaty proszę kierować pod adres mailowy info@vittorioroma.com
Tytuł wiadomość " Warsztaty Fotograficzne "
Ilość miejsc " 10 "
Koszt udziału " 400zł "

STUDIO FOTOGRAFICZNE - CZARNE-BIAŁE
Ul. Piękna 68a m4
00-672 Warszawa

Victoria Evseeva
http://www.youtube.com/watch?v=Fjz0...Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku