Ogłoszenia

Listopadowe warsztaty we Wrocławiu z fotografii sensualnej w Studio

obrazek 1 - Listopadowe warsztaty we Wrocławiu z fotografii sensualnej w Studio

20.10.2016 13:19

W drugą listopadową niedzielę zapraszamy do wrocławskiego studia fotograficznego wszystkich miłośników kobiecego piękna do udziału w profesjonalnej sesji fotograficznej w stylu sensualnym.

W kameralnej atmosferze, która jest podstawą przy tego typu pracy ośmiu uczestników będzie miało szansę zrealizować niepowtarzalną sesję kobiecą.

Agnieszka Maurea, fotografka z Wrocławia, pokaże wraz ze swoim zespołem profesjonalistów: wizażystką i modelką, jak zrealizować sesję sensualną, jak współpracować, na co zwrócić uwagę. Każda z osób, które uczestniczą w takiej sesji, pokaże swoją część i opowie o tej pracy ze swojego punktu widzenia. Będą to nieocenione rady, szalenie ważne przy współpracy całego zespołu.

Warsztaty są skierowane zarówno do osób początkujących, które chciałyby nauczyć się pracy w studio z modelką, jak też do osób posiadających doświadczenie, chcących wejść w świat fotografii sensualnej i nauczyć się dostrzegać kobiece piękno bez konieczności rozbierania.
Fotografia sensualna staje coraz bardziej popularna, może być idealnym dodatkiem chociażby do oferty fotografów ślubnych, kiedy panna młoda może zrobić cudowny prezent panu młodemu.

Warsztaty odbędą się 13 listopada w godzinach 10.00-17.00. Dla osób, które zapiszą się do końca października organizatorzy oferują zniżkę. Liczba miejsc ograniczona. Wymagana rezerwacja miejsca.


Warsztaty fotografii sensualnej


W trakcie warsztatów będzie również okazja na poznanie partnerów: firmy produkującej eleganckie albumy w pięknych opakowania, krakowskiej firmy Alboomer.pro oraz firmy specjalizującej się w fotoksiążkach, odbitkach i innych gadżetach fotograficznych najlepszefoto.pl. Dla każdego uczestnika przewidziane są kupony zniżkowe, aby każdy z nich mógł na swoich zdjęciach sprawdzić ich jakość.

Patronem medialnym wydarzenia jest wrocławski serwis fotograficzny Fotografuj.pl.


https://www.facebook.com/events/315...

https://www.facebook.com/AgnieszkaM...Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku