Ogłoszenia

profesjonalna obróbka zdjęć, również TFP

30.03.2015 14:25

Nie masz czasu lub siły, aby obrabiać swoje zdjęcia, zapraszam do mnie!

Wykonuję obróbkę od drobnych zmian po pełen retusz typu high-end oraz foto-manipulacje. Wszystko wykonywane jest ręcznie, a efekty są nie tylko ładne ale również realistyczne.

http://img.fotomody.pl/images/zdjecie/2015/03/26/4g5g1om8ol.jpg

Oprócz retuszu wykonuję strony internetowe z autorskim systemem CMS, zaprojektowany specjalnie z myślą o osobach, które chcą pokazać w sieci swoje prace. W zależności od Twoich potrzeb mogę zaproponować Ci tanie rozwiązania szablonowe lub też zaprojektować coś indywidualnie dla CiebieKomentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

 • Krzysztof Janczak

  Krzysztof Janczak

  06.04.2015 23:54 Odpowiedz

  @Kinga: hmmm TFP wtedy, gdy zdjęcia nie są bezpośrednio związane z dochodem, kiedy robisz je dla artystycznego spełnienia, albo po prostu do portfolio. Jeśli masz zamiar zarobić na danym zdjęciu czy też serii zdjęć to daj zarobić reszcie osób zaangażowanych w produkcje ;)
  Oczywiście zgodnie ze standardami TFP w zamian za obróbkę oczekiwałbym nieograniczonego w czasie prawa do publikacji obrobionych zdjęć w moim portfolio (jakąkolwiek formę ono by nie miało), oraz liczyłbym na wzajemną promocje: ja oznaczę Ciebie jako fotografa, a Ty mnie jako osobę odpowiedzialną za retusz.
  Ostateczna decyzja o tym czy podejmę się TFP zależy od zdjęć, oraz tego ile w danym momencie mam wolnego czasu.

 • Kinga Jasny

  Kinga Jasny

  03.04.2015 23:19 Odpowiedz

  Kiedy TFP? :)

Dołącz do nas na facebooku