Ogłoszenia

Warsztaty fotograficzne

obrazek 1 - Warsztaty fotograficzne

27.03.2015 10:24

Wszystkich chętnych zapraszamy na warsztaty fotograficzne w Warszawie, które poprowadzi ceniony fotograf - Bartek Wardziak. 2 terminy do wyboru:
11.04
25.04
Cena 1200 zł + VAT
Plan warsztatów:
1. Istotne założenia przy planowaniu sesji modowej.
Omówione zostaną etapy planowania i przygotowań do sesji zdjęciowej. O czym pamiętać, od czego zacząć, w jaki sposób dobierać ekipę do realizacji sesji, jakimi kryteriami się kierować wybierając lokalizację, jakich błędów nie popełniać i co nieoczekiwanego może nas spotkać podczas samej sesji zdjęciowej.
2. Wyposażenie studia i obsługa sprzętu.
Zapoznamy uczestników ze sprzętem oświetleniowym używanym w fotografii modowej. Omówimy rodzaje przydatnych modyfikatorów światła, omówimy jak oświetlać postać w fotografii mody oraz jakich błędów należy unikać.
3. Podstawowe zasady pracy z modelką, wizażystką, stylistką etc.
Podczas sesji zdjęciowej duży nacisk kładziemy na wcześniejsze założenia sesji. Dążymy do tego, aby uzyskać zaplanowany wcześniej efekt na zdjęciach. Duży nacisk kładziemy na komunikację w zespole modelka/ stylista/fryzjer /wizażysta.
4. Krótka sesja pokazowa.
Prowadzący przeprowadzi krótką pokazową sesję zawierającą wszystkie elementy komercyjnej sesji zdjęciowej.
5. Praca indywidualna z modelką.
Uczestnicy zostaną podzieleni na dwuosobowe zespoły i dostaną zadanie wykonania ujęć modowych, wszystko odbywać się będzie pod okiem prowadzącego, na bieżąco korygowane będą błędy.
6. Ocena prac i podsumowanie.
Na koniec spośród wybranych prac wykonanych przez uczestników będziemy omawiać wykonane zdjęcia, poddamy je ocenie pod względem użyteczności dla klienta.
Zgłoszenia proszę przesyłać na adres:
office@moonfashioncreation.com
wszelkie dodatkowe informacje 22 833 18 57Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku