Ogłoszenia

Agencja reklamowa poszukuje osoby do kampanii reklamowej

10.12.2013 17:12

Agencja reklamowa Content Plate poszukuje modelek i modeli amatorów do sesji fotograficznej promującej kampanię dla firmy kosmetycznej. Szukamy osób dla których obiektyw i plan zdjęciowy nie są czymś krępującym. Zabawa z mimiką, śmieszne pozy i własne pomysły mile widziane! Szukamy osób energicznych, które dobrze czują się przy wcielaniu w różne postacie: wzorowane na bohaterach filmowych, jak i pracowników korporacji. Gwarantujemy dobrą zabawę, opiekę wizażysty, profesjonalnego fotografa oraz wynagrodzenie (nie, nie będziemy robić zdjęć erotycznych ani aktów!:))
Wstępna weryfikacja odbędzie się za pośrednictwem e-maila. Zdjęcia prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@contentplate.com pod tytułem: Casting, drugi etap, czyli casting odbędzie się 16-17 grudnia 2013 roku. Sesja planowana jest w dniach – 18-19 grudnia
Poszukiwane są 4 osoby:
Kobiety:
Wiek – 20-25 lat oraz 35-40 lat
Mężczyźni:
Wiek – 20-25 lat oraz 35-40 lat
Oferujemy:
- wynagrodzenie 300 zł za dzień zdjęciowy
- dobrą zabawę
- profesjonalizm
- dietę na planie

Prosimy o dodanie dopisku w mailu:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Miejsce: KRAKÓWKomentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku