Ogłoszenia

MISS POLSKI FOTO ZAPRASZA! - Profesjonalne sesje zdj & casting do programu "Projekt Modelka"

obrazek 1 - MISS POLSKI FOTO ZAPRASZA! - Profesjonalne sesje zdj & casting do programu "Projekt Modelka"

22.11.2011 19:55

Zwracamy się z propozycją współpracy przy nowym programie "Projekt Modelka", którego pomysłodawczynią i realizatorką jest Miss Polski Foto - PAULA MARCINIAK.

Jest to przedsięwzięcie mające na celu ukazanie uczestniczek przechodzących metamorfozę pod okiem fachowców,dbających o każdy detal ich wizerunku. W każdą sobotę w Warszawie, organizowane są sesje zdjęciowe pod okiem Pauli. Najlepsze zdjęcia automatycznie zakwalifikują uczestniczki do półfinału MISS POLSKI!

PROJEKT MODELKA to nie tylko projekt, ale też zmiana stylu życia. Bohaterki sesji zdjęciowych przeistaczają się w prawdziwe modelki, dla niektórych to tylko zabawa, dla niektórych zmiana całego życia. Jeśli Ty też chcesz przeżyć niesamowitą przygodę, zmienić swoje dotychczasowe podejście dosamej siebie, do świata mody, mieć pamiątkę na całe życie - zapraszamy do udziału w sesji zdjęciowej, jak i programie!

Przedsięwzięcie odbywa się z każdą sobotę w Warszawie (budynek Missland’u). Kandydatki oddane są pod opiekę profesjonalnym wizażystom,fryzjerom oraz doświadczonym fotografom, więc łączny koszt sesji to 200zł.

Na początku przyszłego roku, organizowany jest wielki finał „Projektu Modelka”, na którym pojawią się osobistości świata show biznesu oraz media.Jeśli chcesz pokazac się światu – zapraszamy!

Zgłoszenia (imię, nazwisko, nr telefonu) prosimy wysyłać do samej Pauli Marciniak na adres paulamar@wp.pl.


Pozdrawiamy,

Paula Marciniak & Team

www.facebook.com/paulaofficialKomentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Dołącz do nas na facebooku