Ogłoszenia

14 maja - Warsztaty makijażu!

obrazek 1 - 14 maja - Warsztaty makijażu!

03.04.2011 15:01

Żadnej kobiecie nie trzeba mówić, że sztuka makijażu jest sztuką trudną! Już dziś dajemy Ci możliwość poznania tajników makijażu krok po kroku z profesjonalną wizażystką, Olgą Staniewską!

Na warsztatach, które odbędą się 14 maja, macie szansę nauczyć się sztuki makijażu dostosowanego do Waszego typu urody! Dowiecie się m.in. jak dobrać odpowiedni podkład, poznacie tajniki tuszowania niedoskonałości i eksponowania Waszych atutów, a także będziecie miały możliwość poeksperymentowania z makijażem pod czujnym okiem Olgi Staniewskiej!

Ale to nie wszystko! Trzy spośród uczestniczek zostaną wyróżnione specjalną nagrodą - sesją zdjęciową! Wyróżnienia przyznamy w trzech kategoriach: najładniejszy makijaż, największe zaangażowanie oraz największa metamorfoza!

Wszystkie niezbędne akcesoria będą czekały przygotowane na Uczestniczki warsztatów, więc o nic nie trzeba się będzie martwić! Dodatkowo na każdą z Pań czekać będzie słodki poczęstunek! Kosmetyki zapewnia Vipera, będąca liderem w swojej branży. Przestronne i komfortowe miejsce, w którym odbywają się warsztaty, zapewnia CONT.

Warsztaty odbywają się w kameralnej grupie, dlatego każdej z Was nasza wizażystka będzie mogła poświęcić odpowiednio dużo czasu, abyście z Warsztatów wyszły z nowymi, przydatnymi umiejętnościami!

Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś! Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zapisów. Zapisy do 11 maja lub do wyczerpania miejsc!


Zapisy: kontakt@retrospot.pl
Termin: 14.05
Miejsce: CONT, ul. Walecznych 12, Warszawa
cont.net.pl/
Organizator: Retrospot Photography Studio
retrospot.pl/Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku