Aktualności

Polki na Haute Couture Fashion Week Paris jesień 2009

obrazek 1 - Polki na Haute Couture Fashion Week Paris jesień 2009

obrazek 2 - Polki na Haute Couture Fashion Week Paris jesień 2009

5-8 lipca w Paryżu odbył się Haute Couture Fashion Week, choć Tydzień Mody to nazwa raczej tradycyjna niż oddająca właściwy stan rzeczy. Dwadzieścia jeden pokazów odbyło się w zaledwie 3 dni. Swoje kolekcje "krawiectwa wysokiego" pokazały m.in. domy mody Chanel, Christian Dior, Elie Saab, Jean Paul Gaultier, Givenchy i Valentino.

Wśród gwiazd, które przybyły na paryskie pokazy, znalazły się m.in. Cate Blanchett, Kylie Minogue, Mickey Rourke, Megan Fox, Mario Testino, Emmanuelle Beart i Isabelle Huppert, a także Kasia Smutniak. Kasia, bardziej niż w Polsce, cieszy się popularnością i uznaniem jako aktorka we Włoszech, a już niebawem zobaczymy ją u boku Johna Travolty w najnowszej produkcji Luca Bessona "From Paris With Love". Kasia Smutniak została też niedawno wybrana przez Giorgio Armaniego na twarz jego najnowszych perfum Idole d'Armani. To właśnie w czasie pokazów haute couture odbyła się sesja zdjęciowa Kasi do kampanii reklamowej zapachu, który trafi do sklepów we wrześniu.

W pokazach wzięły udział polskie top modelki – Magdalena Frąckowiak i Kasia Struss, która w maju wystąpiła na pokazie jesiennej kolekcji Macieja Zienia. Obydwie pojawiły się aż w kilkunastu odsłonach w ciągu wspomnianych 3 dni. Oto dziewczyny w strojach haute couture najsłynniejszych domów mody.

Helena Trist

zdjęcia: Style.com29.07.2009 08:43

http://flashfashion.pl/galerie/polk...

Adam W.

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku