Aktualności

Jimmy Choo dla H&M. Tej jesieni.

obrazek 1 - Jimmy Choo dla H&M. Tej jesieni.

obrazek 2 - Jimmy Choo dla H&M. Tej jesieni.

Słynące z magicznego połączenia szyku i wygody szpilki od Choo Michelle Obama założyła na inaugurację prezydentury męża. A także na bal inauguracyjny i noc wyborczą (za każdym razem inną parę). Na tegorocznych Oscarach miały je na sobie m.in. Jennifer Aniston i Halle Berry, a na Złotych Globach 2009 m.in. Angelina Jolie i Penelope Cruz. Niemniej słynne torebki od Jimmy’ego Choo z dumą noszą Cameron Diaz, Kylie Minogue, Victoria Beckham, Jessica Alba, Eva Mendes, Charlize Theron, Jennifer Lopez… W listopadzie buty i dodatki słynnego projektanta trafią do sieci sklepów H&M.

H&M, znany ze współpracy z wieloma topowymi projektantami mody (ostatnio z Matthew Williamsonem, którego kolekcję dla H&M i kolekcję ready-to-wear na jesień prezentowaliśmy na naszej stronie) po raz pierwszy nawiązał współpracę z projektantem dodatków. Co więcej, współpraca dotyczyć będzie także męskiej linii butów, toreb i akcesoriów.

Szpilki od Jimmy’ego Choo, podobnie jak słynnego konkurenta Manolo Blahnika, uwielbiają kobiety na całym świecie. Praktycznie każda gwiazda ma przynajmniej jedną parę jego butów, a wiele z nich przyznaje się do uzależnienia od tych równie kobiecych i delikatnych co wygodnych bucików na szpilce. Również torebki od pochodzącego z Malezji, a rezydującego w Londynie mistrza są nie tylko fetyszem fashion victims ale i prawdziwymi dziełami sztuki, jaką często bywa moda.

Czekamy z niecierpliwością na kolekcję dla H&M, a tymczasem załączamy kilka zdjęć z ostatniej kampanii reklamowej Jimmy’ego Choo. Źródło: Jimmychoo.com (SU)08.07.2009 08:32

http://flashfashion.pl/dodatki/jimm...

Adam W.

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku