Aktualności

Donna Karan ready-to-wear jesień 2009

obrazek 1 - Donna Karan ready-to-wear jesień 2009

Jesienna kolekcja Donny Karan jest uznawana za jedną z najmocniejszych w tym sezonie. Nawet wybrednych Nowojorczyków zachwyciła niemal nieograniczona możliwość udanego łączenia poszczególnych elementów prezentowanej garderoby. Donna Karan (tuż po pokazie na zdjęciu po prawej) tradycyjnie trafia w punkt, nawet w czasach recesji.

Najbardziej wyraziste akcenty kolekcji jesień 2009 to: futrzane rękawy, ogromne trójkątne dekolty i prosty, niemal męski pasek w talii (ten sam motyw obecny jest w jesiennej kolekcji Prady).

Gama kolorów również wyrazista, a same nazwy zaledwie 3 kolorów wybijających się spośród zdecydowanie królującej u Karan czerni - burgund, karmel i szafir, samym swoim brzmieniem poprawią jesienny nastrój każdej prawdziwej kobiety.

Zwróćcie uwagę na długość spodni: przed kostkę. Zapowiada to wspaniały sezon na seksowne i znacznie wygodniejsze niż wąskie kozaki do kolana botki.

W pokazie wzięły udział dwie polskie supermodelki – Anna Jagodzińska i Kasia Struss, która wystąpiła także w pokazie jesiennej kolekcji Macieja Zienia.

Galeria zdjęć z pokazu jesień 2009 Donny Karan

Helena Trist

zdjęcia: style.com26.05.2009 12:30

http://flashfashion.pl/kolekcje/don...

Adam W.

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku