Aktualności

Fotograficzna Majówka 2015 - White Alice

2-3.05.2015 Warszawa

Macie plany na tegoroczną Majówkę? Jeśli nie Warszawa jest dobrym kierunkiem. 2-3.05.2015 odbędzie się kolejna edycja Czarownych Warsztatów. Alicja Reczek White Alice gwarantuje niezwykłą atmosferę i wspaniałą kadrę pozującą …ale to nie wszystko. To będzie magiczny weekend. W planie są zaskakujące stylizacje. Piękne kreacje od projektantów. Sesje modowe na Powiślu. I Wieczór Kulturalny na Starej Pradze. Niezapomniany czas i prawdziwa gratka dla miłośników fotografii.

wydarzenie: facebook.com/events/625239250940901

*Jeśli chcecie wziąć udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu jest jeszcze okazja. Zostały ostatnie wolne miejsca !!!PRASKA FERAJNA 2.05.2015 (sobota)

Pierwszy dzień Czarownych Warsztatów to sesje na Starej Pradze. Jeśli lubicie klimat Łodzi Kaliskiej będziecie zachwyceni. Koneser i ul. Inżynierska. Kadra pozująca wcieli się w rolę awangardowej grupy teatralnej. Będzie klimatycznie, barwnie i surrealistycznie. Warto podkreślić, że na pokładzie tegorocznej Majówki występują niezwykłe osoby. Unikatowe typy urody. Wyraziste osobowości. Z jednej strony osoby doświadczone, a z drugiej strony debiutanci. Gościem specjalnym majowej edycji będzie ILONA FELICJAŃSKA.WIECZÓR KULTURALNY 2.05.2015 (sobota)

To impreza towarzysząca warsztatom. Czwarta edycja Wieczoru odbędzie się w kultowym SKŁADZIE BUTELEK na Starej Pradze. O swojej twórczości opowie 3 gości. PAWEŁ ŚMIAŁEK – mistrz dziewiętnastowiecznej techniki szlachetnej zwanej ‘mokry kolodion’. AMADEUSZ ANDRZEJEWSKI AMADI – przedstawi swój najnowszy film „Bal utracony”. To pierwsza w Polsce niezależna produkcja w klimacie steampunk. RAFAŁ RAV KAŹMIERSZAK przyjedzie do Warszawy z Olsztyna. Będzie mówił o projektach społecznych jakie organizuje i w jakich bierze udział. Warto zaznaczyć, że wstęp na Wieczór Kulturalny jest bezpłatny.

wydarzenie: facebook.com/events/674062269387992MODOWE POWIŚLE 3.05.2015 (niedziela)

Drugiego dnia warsztatów odbędą się sesje modowe. Wezmą w nich udział zarówno modelki jak i modele. W zdjęciach zostaną wykorzystane kreacje od wspaniałych projektantów: Sebastiana Szczepańskiego, Lidii Sajdak LIIL, MOTTENHERZ, Grażyny Pander Kokoszki G-style i Żanety Gizy. Ponadto na pokładzie warsztatów pojawią się 2 zdolne wizażystki: Kaya Karasińska oraz Lidia Ćmie Serduszko. Ale to nie wszystko. Całości dopełni warszawski florysta i stylista- Grzegorz CHMIEL.

Co ponadto? Na warsztatach realizowana będzie druga część filmu backstage. Materiał dedykowany Starej Pradze będzie można zobaczyć na oficjalnej stronie i facebook. Autorem filmu jest MARCIN BOGDAN SZADKOWSKI. Swoją wiedzą i doświadczeniem wesprze uczestników warsztatów SKIBEK – człowiek orkiestra. Na planie pojawi się także kultowy ANDRZEJ BERSZ. Pierwszy raz pozować będzie GRAŻKA – fotografka, wulkan energii, kobieta-dusza. Warto zaznaczyć, że tradycyjnie wśród osób pozujących na Majówce pojawią się muzycy. ŁUKASZ BOŁDYN – wokalista i Адам Павловский –gitarzysta tworzą zespół The Poisoned Hearts. I PAULA NAGEL oprócz tego, że pozuje jest warszawską dj’ką - razem z siostrą tworzy formację CAT'S WHISKERS.The Poisoned Hearts. facebook.com/tphmusic

Zespół powstał na przełomie 2013 i 2014 roku z miłości do New Romantic i Nowej Fali. Przede wszystkim jednak chodzi o granie muzyki innej od reszty wykonawców oraz wyrażenie emocji płynących prosto z serca. Repertuar łączy w sobie ekspresję z minimalizmem. Jesienią roku 2014 grupa nagrała debiutancki singiel zawierający utwory "The Voyeur" oraz "The Night". Producentem materiału został Tomasz "Vasyl" Wasyłyszyn - legendarna i od lat znana w świecie muzyki postać. Nagranie szybko zdobyło fanów za granicą oraz w kraju, a teraz macie okazję posłuchać tych oraz wielu innych piosenek na żywo.CAT'S WHISKERS facebook.com/pages/Cats-Whiskers/214967038517637

-To formacja w której skład wchodzą dwie dziewczyny z Łodzi. Zamieniają swoje sny o latach 80 w rzeczywistość. Do bladego świtu grają najlepsze hity końca XX wieku w klimatach od post punku przez cold wave, dark wave, goth, new wave aż po synth-pop. Są rezydentkami łódzkiego klubu DOM oraz warszawskiego klubu Chmury i Hydrozagadka. Grały również na imprezach w Berlinie, Krakowie, Wrocławiu, Zielonej Górze i Poznaniu.aktualności facebook.com/pages/Warsztaty-Fotografii-Artystycznej-WHITE-ALICE/131264216946129

kontakt alice_white@poczta.fm

officjal http://www.warsztatyfoto.eu


24.04.2015 12:09

Adam W.

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku