Aktualności

Listopad w Krainie Czarów !!!

czyli jesienna edycja Warsztatów Fotografii Artystycznej White Alice – PŁOCK - 15-16.11.2014


Wspaniałe kreacje i rewelacyjna kadra. Fotografia nocna i ‘miejskie wampiry’. Zdjęcia modowe w zabytkowej Wieży Ciśnień. Do tego ‘Wieczór Kulturalny’- niezwykły event, który odbędzie się w ‘Browarze Tumskim’. Alicja Reczek White Alice www.facebook.com/AlicjaReczekWhiteA... i jej goście nie próżnują !!! Tym razem zapraszają Was do Płocka - książęcego miasta usytuowanego na Wzgórzu Tumskim. Już w ten rusza jesienna edycja ‘Czarownych Warsztatów’ http://www.warsztatyfoto.eu/ 2014.

aktualności www.facebook.com/pages/Warsztaty-Fo...

 

A tak o warsztatach, mówi ich autorka:


MIEJSKA FOTOGRAFIA NOCNA i wampiry

-W ramach edycji listopadowej spotkamy się ze SKIBKIEM, moim przyjacielem i bardzo dobrym fotografem, specjalizującym się w miejskiej fotografii nocnej. Jeśli ciekawi Was ten temat, to wyśmienita okazja, by go zgłębić. Po "Wieczorze Kulturalnym" udamy się na ul. Tumską - główny, płocki deptak. Nasze modelki i modele wcielą się w rolę ponętnych wampirów. Listopad to idealny czas, aby ‘ugryźć’ właśnie ten klimat ;)

‘WIECZÓR KULTURALNY’

-To wyjątkowe wydarzenie kulturalne. Do tej pory dwa razy prezentowane w Warszawie (klubokawiarnia ‘Cześć’ i ‘Skład Butelek’) Po raz trzeci odbędzie się w Płocku w ‘Browarze Tumskim’. W samym środku warsztatów przekażę pałeczkę moim gościom. Program autorski zaprezentuje: ANDRZEJ BERSZ ‘schody do nieba’, BARTOSZ GRZYWNA i MARCIN BOGDAN SZADKOWSKI. Zobaczymy filmy, teledyski i zdjęcia. A koniec wieczoru podsumuje wspólna dyskusja.

link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/155...

więcej w artykule „Dlaczego Twoje zdjęcia są takie smutne?” http://www.fotomaniak.pl/94064/zdje...

‘WIEŻA CIŚNIEŃ’ i sesja modowa

-Drugiego dnia warsztatów sesje zdjęciowe odbędą się w zabytkowej Wieży Ciśnień (obecnie hit w Płocku). Industrialna konstrukcja na zewnątrz i ciekawe wnętrze. Charakterystyczne, kręcone schody, restauracyjne zaułki na każdym piętrze, a na samej górze platforma widokowa. Niezwykłe miejsce dające wiele możliwości na oryginalny kadry.

Wieża Ciśnień https://www.facebook.com/wiezawhisk...


Warto podkreślić, że uczestnicy naszych warsztatów będą korzystać z kolekcji wspaniałych projektantek:

Lidii Sajdak LIIL https://www.facebook.com/liil.desig...

oraz Grażyny-Pander Kokoszki G-style www.facebook.com/pages/Pracownia-Kr...


-Rozbudowany i oryginalny program. W ten weekend czeka nas wiele atrakcji. Będzie czas na pozyskanie wspaniałego materiału zdjęciowego ale to nie wszystko. ‘Wieczór Kulturalny’ gwarantuje moc inspiracji i twórcze dyskusje. Przyjazna atmosfera. Niezwykłe miejsca i magia jesieni. Czegóż chcieć więcej? ;) Myślę, że to idealna propozycja dla wszystkich miłośników fotografii.

A na koniec warsztatów niespodzianka ;) Uczestnikom i kadrze zostanie sprezentowany najnowszy numer EksMagazynu.

kontakt: http://www.warsztatyfoto.eu/kontakt

zapisy: http://www.warsztatyfoto.eu/koszt.h...

Zostały ostatnie wolne miejsca !!! Serdecznie zapraszamy ;)
12.11.2014 18:26

Adam W.

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku