Aktualności

FINAŁ Projektu9m - wystawa fotograficzna + inne atrakcje

obrazek 1 - FINAŁ Projektu9m - wystawa fotograficzna + inne atrakcje

Szanowni Państwo

W lipcu ubiegłego roku rozpoczęliśmy Projekt 9m (www.projekt9m.pl). Było to spontaniczne działanie, które przerodziło się w 9-miesięczną przygodę!

Od chwili startu, projekt z każdym dniem stawał się coraz bardziej popularny i ku naszemu zdziwieniu, coraz więcej nowych przyszłych mam zgłaszało swoją chęć udziału w przedsięwzięciu....

W konsekwencji odbyło się 17 sesji, podczas których nasze uczestniczki – kobiety pochodzące z różnych zakątków Polski – chętnie dzieliły się z nami swoją energią, optymizmem i pozytywną stroną bycia w ciąży.

Każda z sesji była wyzwaniem, ekscytującym lecz nie ukrywamy, również wymagającym sporego nakładu pracy i zaangażowania. Jednak dobra współpraca, a także wzajemna inspiracja zaowocowały zdjęciami oraz poparciem ze strony Partnerów. Na uwagę zasługuje fakt, iż wiele firm, instytucji, czy ludzi przyłączyło się non-profit umacniając nas tym samym w przekonaniu, że działanie jest jak najbardziej słuszne.Obecnie Projekt 9m dobiega końca czas więc na podsumowania. Z tej okazji serdecznie zapraszamy na wielki finał, podczas którego zaprezentujemy efekty wielomiesięcznej pracy, pochwalimy się nie tylko niezwykłymi mamami, ale również nowonarodzonymi dziećmi – najmłodszymi uczestnikami projektu.Wernisaż odbędzie się 8 września 2012, o godzinie 15:00, w Klubie/Restauracji Balsam w Warszawie
(ul. Racławicka 99, Fort Mokotów, Warszawa).


http://www.balsam.net.pl/pl/kontakt

Oprócz zdjęć, w trakcie eventu będą mieli Państwo okazję również podziwiać pokaz mody naszych partnerów: Kasi Miciak, Haltex oraz Lola&Paul.
I tu niespodzianka, gdyż jako modelki podczas pokazu wystąpią nasze uczestniczki!A dodatkowo:
- zabiegi nawilżające dłoni oraz makijaże w wykonaniu Mary Kay;
- kiermasz artystyczny, na którym do podziwiania lub zakupienia produkty, ubrania hand made;
- specjalne menu dla maluchów przygotowane przez szefa kuchni Restauracji Balsam;
- malowanie buzi, czyli wesoła zabawa z kolorami dla dzieci i dla dorosłych.

Podczas eventu o oprawę muzyczną zadba zaprzyjaźniony kolektyw DeepCity, który od jakiegoś czasu wspiera nasze działania.


Wszystkich chętnych wzięciem udziału w tym niezwykłym wydarzeniu prosimy o potwierdzenie przybycia na maila: ewaldek@gmail.com (Podając swoje imię i nazwisko plus osoby towarzyszące. Na maile czekamy do 7mego września).

Ilość osób nieograniczona, zapraszamy Państwa z całymi rodzinami oraz z przyjaciółmi.


UWAGA! Dla osób, które potwierdzą swoją obecność drogą mailową oraz przybędą do Klubu/Restauracji Balsam, niezwykła niespodzianka – udział w losowaniu specjalnej nagrody od projektantki Kasi Miciak!

Zabierzcie swoją Rodzinę i Przyjaciół! Do zobaczenia w miłej atmosferze!

Twórca i fotograf projektu Ewa Sawicka z ekipą Projektu 9m

Ekipa:
Ania Wojtyra, Gosia Seferyńska, Dorota Michael, Iwona Karczewska24.08.2012 17:44

Adam W.

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku