Aktualności

Młodzi Projektanci Marzeń

obrazek 1 - Młodzi Projektanci Marzeń

obrazek 2 - Młodzi Projektanci Marzeń

Już 11 lutego 2012 odbędzie się IV edycja Balu Charytatywnego u Skłodowskiej w Warszawie, która jest jednocześnie finałem nietuzinkowego projektu modowego. Organizatorem jest Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej – Curie, przy współpracy z Urzędem Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy. Głównym celem jest zebranie środków na pomoc dzieciom z chorobami nowotworowymi podopiecznymi Fundacji Spełnionych Marzeń, która jest współorganizatorem wszystkich edycji balu. Patronat honorowy objęli: Rzecznik Praw Dziecka oraz Zastępca Burmistrza Dzielnicy Śródmieście.

Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem „Młodzi Projektanci Marzeń”. Już od września trwają teoretyczno-praktyczne warsztaty modowe z młodzieżą, prowadzone przez osobistości ze świata mody: Ewę i Piotra Krajewskich– projektantów mody, Przemka Piprka – specjalistę ds. kreowania wizerunku, Annę Szyszkę – stylistkę, wizażystkę oraz ich gości specjalnych. W zajęciach bierze udział 65 uczennic, ale tylko 15 projektów zostanie wybranych i uszytych do prezentacji na pokaz mody podczas balu. Kolekcje "Walentynki 2012" i "Wiosna - Lato 2012" młodych projektantów oceniać będzie jury złożone z autorytetów w branży modowej.

Głównym celem warsztatów jest chronienie młodzieży przed uzależnieniami poprzez zajęcie ich czasu wolnego, przekazanie im umiejętności kreowania własnego wizerunku poprzez modę i styl, a nie poprzez używki, rozwinięcie ich pasji, pokazanie zawodu: projektanta mody, stylisty, modelki.

Podczas balu odbędą się również zgodnie z tradycjami z poprzednich lat koncerty najlepszych polskich muzyków, licytacja charytatywna prowadzona przez Szymona Majewskiego oraz wiele innych atrakcji.

Jeszcze nikt w Polsce nie robił tak wielkiego projektu modowego jak i charytatywnego z czynnym udziałem młodzieży.


Więcej informacji o projekcie:
Strona internetowa projektu – balcharytatywnyusklodowskiej.pl
Profil na Facebook - facebook.com/balcharytatywnyusklodowskiej

Patronat medialny nad projektem objęli:
Sophistifashion.pl, Szafa.pl; Modaija.pl; FashionMedia.pl; Fashioner.pl; MODNAPOLKA.,Backstage-show.pl12.12.2011 21:06

http://www.balcharytatywnyusklodows...

Ewa i Piotr Krajewscy "Projektanci Mody"

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku