Aktualności

Gala Kalendarza Marzen 2012

obrazek 1 - Gala Kalendarza Marzen 2012

obrazek 2 - Gala Kalendarza Marzen 2012

Fundacja Spełnionych Marzeń, w towarzystwie gwiazd oraz pomysłodawców i producentów Kalendarza Marzeń, zaprezentowała podczas Gali Promocyjnej, która odbyła się w Galerii Porczyńskich w Warszawie jego tegoroczną edycję.
Kalendarz Marzeń to cykliczny, charytatywny projekt prowadzony przez Fundację we współpracy ze znanymi artystami, projektantami mody, wizażystami i fotografikami. Na kartach kalendarza występują gwiazdy polskiego show biznesu w specjalnie przygotowanych stylizacjach. Swoim wizerunkiem wspierają w ten sposób Fundację Spełnionych Marzeń, która swoje działania i pomoc kieruje do dzieci dotkniętych chorobami nowotworowymi oraz ich rodziców.
W tegorocznej edycji kalendarza gwiazdom wystylizowanym na bohaterów znanych bajek towarzyszą podopieczni Fundacji. Tegoroczna Gala Promocyjna Kalendarza Marzeń odbyła się 7 grudnia 2011 r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie. Wieczór wraz z aukcją kalendarzy z autografami gwiazd poprowadzili Mateusz Damięcki i Szymon Majewski – jedni z bohaterów tegorocznej edycji Kalendarza. Wśród gości wydarzenia znaleźli się również inni jego bohaterowie, a także twórcy. Uczestnicy Gali mieli m.in. okazję posłuchać koncertu zespołu Volver. Kalendarz Marzeń 2012 jako dzieło artystyczne dedykowane jest działalności "Domu Rodzica" Fundacji Spełnionych Marzeń – ośrodka wsparcia psychologiczno-socjalnego dla rodziców dzieci przebywających na warszawskich oddziałach onkologicznych. Prace nad kalendarzem trwały od kwietnia do października 2011 r.

Kostiumy i stylizacje do kalendarza zaprojektowali i stworzyli przyjaciele Fundacji Spełnionych
Marzeń Ewa i Piotr Krajewscy. Ich wyczucie formy oraz niczym nieograniczona wyobraźnia pozwoliła stworzyć niezapomniane bajkowe kreacje, które na długo zapadną nam w pamięć.
Uwiecznienia tych wspaniałych scen podjął się jeden z najlepszych polskich fotografików. Michał Czajka potrafi w obiektywie uchwycić momenty niepowtarzalne i słynie z wyjątkowego charakteru swoich prac. Wierzymy, że jego zdjęcia idealnie oddadzą charakter tego dzieła, a każde spojrzenie wywoła uśmiech na twarzy odbiorcy. Bajkowe Makijaże stworzyły zdolne wizażystki Aleksandra Bucholc ,Anna Rukat i Aneta Pędraszewska a o fryzury zadbał Salon fryzjerki Rotor Club . Za projekt kalendarza odpowiadała ekipa Cooper's house agencja kreatywna.
A dzięki firmie Dom Druku Modan kalendarz został wydrukowany . Z udziałem tylu wspaniałych Ludzi powstało bajkowe dzieło gdzie zagości w domach dzieci i nie tylko.
W tegorocznej edycji Kalendarza Marzeń Fundacji Spełnionych Marzeń wystąpili wraz z podopiecznymi Fundacji:
1Magdalena Różczka
2.Mariusz Totoszko i Tomek Lubert
3.Kasia Zielińska
4.Edyta Herbuś
5.Mateusz Damięcki
6.Emilia Krakowska
7.Hania Śleszyńska
8.Tomasz Kot
9.Szymon Majewski
10.Maja Hirsch
11.Anna Samusionek
12.Andrzej Grabowski11.12.2011 23:29

http://www.spelnionemarzenia.waw.pl...

Ewa i Piotr Krajewscy "Projektanci Mody"

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku