Aktualności

Cisowianka Perlage partnerem pokazu paprocki&brzozowski

Eksperymenty z romantyczną koronką, ale również casualowe bawełny i dżerseje oraz ultrakobiece batysty i jedwabie – to trendy w kolekcji wiosna/lato 2012 duetu Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski. Inspirację projektanci znaleźli w filmie i muzyce. Jednego zaintrygowała pruderia filmu "Piknik pod wiszącą skałą", drugiego estetyka z teledysku "Like a Virgin" Madonny. Mariaż tych dwóch stylów stworzył wyjątkową kolekcję. Pokazowi po raz kolejny towarzyszyła Cisowianka Perlege, a także plejada polskich gwiazd - fanów marki Paprocki&Brzozowski.

Najnowsze propozycje na wiosnę i lato 2012 zaprezentowano w gmachu Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej. Na tak ważnym w świecie mody wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli świata mediów, sztuki i biznesu. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Doda wraz z Błażejem Szychowskim, Małgorzata Socha, Joanna Horodyńska, Robert Kupisz, Marcin Tyszka, Tomasz Jacyków, Weronika Książkiewicz.

W najnowszej kolekcji dominowały biele, beże, szarości i ecru, które kontrastowały z abstrakcyjnymi wzorami tkanin i wyjątkową, soczystą zielenią, którą uczynili kolorem przewodnim. Kolekcja wiosna/ lato 2012 jest zdecydowanie jaśniejsza niż poprzednie i zdecydowanie bardziej energetyczna. Wiele projektów nawiązuje stylistyką do lat 80-tych, a projektanci bazują na swoich ulubionych kontrastach i skrajnych skojarzeniach.

To już kolejny raz, kiedy Cisowianka Perlage staje się partnerem wydarzeń związanych ze światem mody. Nie po raz pierwszy także wspiera duet projektantów Paprocki i Brzozowski - w maju towarzyszyła otwarciu ich pierwszego butiku.

Weronika Książkiewicz Tomasz Jacyków Robert Kupisz pokaz3 pokaz2 pokaz1 Paprocki, Brzozowski Marcin Tyszka Małgorzata Socha Maja Handke Joanna Horodynska Doda, Szychowski Doda akpa20111011_papbrzoz_jk_6952

(fot. AKPA)
12.10.2011 18:37

nota prasowa

Adam W.

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku