Aktualności

Anna Prus w kolejnej odsłonie

obrazek 1 - Anna Prus w kolejnej odsłonie

obrazek 2 - Anna Prus w kolejnej odsłonie

Anna Prus Piękna polska aktorka, znana chociażby z "Wojny żeńsko-męskiej", kolejna odsłona Ani to mała czarna sukienka dopasowana do figury, podkreślająca wąską talie Ani z seksownie odsłoniętymi plecami z najnowszej kolekcji Ewy i Piotra Krajewskich , podkreślającą jej nienaganną figurę. Rozpuszczone włosy oraz wysokie szpilki dopełniały zjawiskowego wizerunku.

Debiutowała pięć lat temu
W 2006 roku zadebiutowała na dużym ekranie w dramacie sądowym Wiesława Saniewskiego „Bezmiar sprawiedliwości”, wcielając się w niedużą rolę archiwistki Marty.

W tym samym roku wystąpiła w głośnej ekranizacji powieści Katarzyny Grocholi „Ja wam pokażę!”, kreując postać Jolki, partnerki byłego męża głównej bohaterki.

Na małym ekranie pojawiła się ponadto jako pani psycholog w „Egzaminie z życia”, Olga Małecka w „Twarzą w twarz”, Sylwia, przyjaciółka Julii w „Barwach szczęścia”, Barbara Nimska w „Pitbullu” oraz Viola w komediowym serialu „Synowie”. Za każdym razem wzbudzała żywe zainteresowanie widzów.

Jej największym dotąd sukcesem jest udział w filmie Xawerego Żuławskiego, „Wojna polko-ruska”, za którą otrzymała nominację do Złotej Kaczki w 2009 roku.

„Kac Wa-wa" trafi na ekrany kin na początku przyszłego roku, więc musimy wszyscy uzbroić się w cierpliwość.

Jeśli nie jesteście przekonani do filmu Palkowskiego, to udział zmysłowej Ani powinien być dla was wystarczającym powodem, żeby wybrać się do kina.11.09.2011 12:53

http://film.wp.pl/idGallery,8834,id...

Ewa i Piotr Krajewscy "Projektanci Mody"

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku