Aktualności

Filip Moniuszko potomek słynnego kompozytora

Filip Moniuszko
wcześniej brał udział w brytyjskim "Idolu" i doszedł tam do półfinału.
Ma 23 lata, mieszka w Warszawie, pracuje jako doradca finansowy, ale gdy tylko ma czas - pływa i biega. Jest potomkiem słynnego kompozytora Stanisława Moniuszko. Śpiewa Funk, dubstep, house. Jest laureatem wielu festiwali muzycznych.

W dzisiejszym 2. odcinku show, znowu zobaczymy kogoś znanego. Wokalistą będzie Filip Moniuszko, wywodzący się z rodziny słynnego kompozytora i dyrygenta Stanisława Moniuszki.

23-letni Moniuszko ma już na swoim koncie sporo występów. Pojawił się m.in. w brytyjskim "Idolu", gdzie dostał się do półfinału. Pojawiał się na różnych festiwalach muzycznych, wykonuje muzykę funk i house.


Filip Stanisław Moniuszko
Urodzony 27 lutego 1988 roku, w Koninie Obecnie mieszka w Warszawie
Wykształcenie:
* Ukończył Autorskie Liceum Artystyczne „Ala” o Profilu wokalnym w Częstochowie * Obecnie studiuje Zarządzanie Biznesem na Wyższej szkole Zarządzania w Krakowie
* Od 12. roku życia uczy się śpiewać u Grażyny Łobaszewskiej.
* Intensywnie brał udział w warsztatach wokalnych w Polsce i Anglii pod kierownictwem: Sheila G White, Lorraine Harris-Roche, Will Robinson, Debbie Conroy ,Elżbiety Zapendowskiej, Joanny Zagdańskiej, Artura Grudzińskiego, Edwarda Chonchery, Ludmiły Małeckiej, Hanny Frąckowiak.

Brał udział w koncertach charytatywnych na rzecz dzieci specjalnej troski, organizowanych przez firmę Windsor Stuart, Rotary Club oraz Brass&Beatles.

Brał udział w kameralnej wersji Idola w Wielkiej Brytanii, w Manchester „British Pop Idol”, gdzie doszedł do półfinału (2008)

Jak poradzi sobie na scenie młody Moniuszko? Przekonamy się o tym na antenie Dwójki w "The Voice od Poland" już dziś w sobotę. Start godzina 20:0010.09.2011 14:01

se.pl

Ewa i Piotr Krajewscy "Projektanci Mody"

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku