Aktualności

Fotograficzny Projekt 9m 2011/12

obrazek 1 - Fotograficzny Projekt 9m 2011/12

Czy słyszałyście już o Projekcie9M?

Projekt to inicjatywa młodych ludzi, którzy zachwyceni odrębnym stanem 9 miesięcy, postanowili uwiecznić go na zdjęciach. Choć akcja nie ma jeszcze długiego stażu, udało się zebrać już wielu wielbicieli, a co najważniejsze, zyskać uznanie przyszłych mam. Nasze uczestniczki to kobiety aktywne, które zgłaszając się do nas, udowadniają, że ciąża to nie choroba. Pomimo dodatkowych kilogramów, nie zamykają się w domu, nie wycofują z codziennego życia. Właśnie taka postawa utwierdza nas w przekonaniu, że Projekt9M jest potrzebny. Głęboko zakorzenione, przekazywane przez babki i matki przeświadczenie, że będąc w ciąży nie możemy nic, odciska się piętnem na naszym współczesnym życiu. Czas przełamać stereotypy, udowodnić, że ten odrębny stan jest stanem wyjątkowym, ale w innym tego słowa znaczeniu. Wyjątkowym, bo inspiruje i wzbogaca o nowe doznania.

Realizując sesje staramy się podkreślić temperament każdej z modelek dobierając odpowiednią stylizację i makijaż. Na planie współpracują ze sobą fotograf, stylistka i makijażystka, czego efekty widać na zdjęciach.

Jeżeli jesteś aktywną kobietą, która ze względu na swój odrębny stan nie zamyka się w domu, a wręcz przeciwnie, otwiera się na nowe wyzwania, napisz do nas!

http://www.projekt9m.pl/05.09.2011 21:51

Adam W.

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku