Aktualności

Małgorzata Foremniak jako Królowa Śniegu

"Królowa Śniegu" to baśń Hansa Christiana Andersena o niezwyciężonej sile miłości. Czarodziejskie lustro rozbiło się na biliony kawałków, a jeden z jego odłamków zamieniał serce małego chłopca Kaya w sopel lodu. Jego przyjaciółka Gerda nie uwierzyła w jego śmierć i rozpoczęła poszukiwania. Po drodze dane jej było przejść wiele prób i pokonać wiele przeszkód. Wreszcie dziewczynka dotarła do pałacu Królowej Śniegu. Nieczułe serce Kaya odtajało, gdy chłopiec ujrzał łzy Gerdy. Oboje szczęśliwie wrócili do domu.
Na podstawie tej bajki powstała scenografia do kolejnych zdjęć "Kalendarza Marzeń 2012" Fundacji Spełnionych Marzeń Małgorzaty i Tomasza Osuchów. Na jego stronicach zobaczyć będzie można zaprzyjaźnione z fundacją gwiazdy oraz dzieci będące pod jej opieką. Wszyscy wcielą się w postaci z bajek i baśni. Rolę złej Królowej Śniegu zagrała Małgorzata Foremniak występując na planie fotograficznym w pięknej białej kreacji. "Udział w tej sesji jest dla mnie wyjątkową zabawą. Mam możliwość przypomnieć sobie dzieciństwo, kiedy to przebierałam się za królewny z ulubionych bajek" - mówiła aktorka.
Wszystkie kostiumy do kalendarza projektują i tworzą projektanci mody - Ewa i Piotr Krajewscy, Aktorka Małgorzata Foremniak z ciepłej i miłej osóbki zamieniła się w zimną królową.Biały makijaż jest bardzo wymagający. Twarz aktorki wydała się sędziwa i wyglądała groźnie. I o to właśnie chodziło! Piękna biżuteria i niesamowity strój w nieskazitelnie białym kolorze prezentowały się doskonale. Kaptur z futerkiem nie ocieplił wizerunku królowej - zimne spojrzenie Małgosi przypominało o tym, że mamy do czynienia z czarnych charakterem.Długa biała suknia i płaszcz w tym samym kolorze prezentowały się wspaniale na szczupłej Małgosi.Koronkowe rękawiczki, biżuteria i świetnie wystylizowana fryzura sprawiły, że całokształt wypadł bardzo interesująco.Artystka sprawdziła się jako zła królowa - w jednym z wywiadów powiedziała, że właśnie tę rolę najchętniej przybrała.
a autorem zdjęć wszystkich dwunastu sesji jest fotografik - Michał Czajka.
"Kalendarz Marzeń 2012" dedykowany jest działalności "Domu Rodzica", fundacyjnego ośrodka wsparcia dla rodziców dzieci przebywających na warszawskich oddziałach onkologicznych/tekst AKPA

Producenci: Fundacja Spełnionych Marzeń Małgorzaty i Tomasza Osuchów
Kostiumy i Stylizacje : Ewa i Piotr Krajewscy
Fotografia: Michał Czajka
Fryzury: Rotor Club / Arkadiusz Pawelec
Wizaż : Aneta Pędraszewska , Anna Rukat, Aleksandra Bucholc
Biżuteria: MarArt
Projekt kalendarza + ilustracje: Prodiż / Małgorzata Żółkiewska, Przemek Ostaszewski
Obsługa Multimedialna Planu : Fatline / Krzysztof Wójcik, Bartosz Jankowski
Projektory: Deep Vision
Miejsce : Dorum Art
Druk: Dom Druku Modan01.06.2011 23:44

http://alemodelki.pl/id,2924,p,0,ga...

Ewa i Piotr Krajewscy "Projektanci Mody"

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku