Aktualności

Wyśnione miłości- fashion movie

obrazek 1 - Wyśnione miłości-  fashion movie

Xavier Dolan, zaledwie dwudziestojednoletni reżyser z Montrealu, za swój debiutancki film Zabiłem swoją matkę zebrał dziesiątki nagród na całym świecie. W tym roku wrócił na festiwal w Cannes z najnowszym dziełem – Wyśnione miłości.

To pełna energii i emocji opowieść o przyjaźni i miłości, rywalizacji i zdradzie. Bohaterowie, Francis i Marie, są dobrymi przyjaciółmi. Pewnej szalonej nocy spotykają Nicolasa, młodego chłopaka, który właśnie przyjechał do Montrealu. Od spotkania do spotkania, od jednej wspólnie spędzonej chwili do drugiej Francis i Marie stają się coraz bardziej zafascynowani nowym znajomym. Wkrótce zorientują się, że ich obsesja na jego punkcie zamienia się w miłosny pojedynek. Rywalizacja o względy i uczucie Nicolasa zagrozi ich przyjaźni, która jeszcze niedawno wydawała się niezniszczalna.

Podczas canneńskiego festiwalu krytycy gorąco przyjęli Wyśnione miłości. Emocje z Almodovara... styl Wong Kar-waia... - pisało IndieWire. Nowocześnie opowiedziana, zaskakująca opowieść o miłości... Jeden z najpiękniej nakręconych filmów festiwalu -zachwycał się dziennikarz First Showing, a wtórował mu Slant Magazine: Niewiarygodnie utalentowany młody reżyser, który genialnie potrafi pokazać niuanse i piękno uczuć.

źródło: GutekFilm
Dystrybutor: Gutek Film

Gorąco polecam film ze względu na ciekawą tematykę i uderzająco czystą kreację i stylistykę postaci. Film jak najbardziej modowy, z szeroką gamą kolorów obrazowo-uczuciową. Niektóre ujęcia śmiało mogłyby reklamować produkty światowej sławy projektantów.
01.09.2010 14:33

http://gutekfilm.pl/wysnione-milosc...

Karolina Bielawska

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku