Aktualności

Warsaw Fashion Street pokaz marki MONA

obrazek 1 - Warsaw Fashion Street pokaz marki MONA

obrazek 2 - Warsaw Fashion Street pokaz marki MONA

„Gorrrący dzień pełen mody.”

27 czerwca odbyła się już szósta edycja wielkiego widowiska mody Warsaw Fashion Street!
Imprezy organizowanej przez Dorotę Wróblewską i dom mody Forget-me-Not.
Na ten jeden dzień Warszawa zamieniła się w stolicę mody. Zobaczyliśmy kolekcje młodych, zdolnych projektantów, pokazy mody uznanych marek m.in. Macieja Zienia, czy Plicha. Dużą atrakcją był udział gwiazd w pokazach. Na wybiegu pojawiły się m.in. Agnieszka Szulim, Dorota Gardias, Julia Kamińska, Małgorzata Socha, Joanna Horodyńska, Dorota Wellman i wiele, wiele innych nie sposób wymienić wszystkich. Warszawski Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście do późnych godzin nocnych tętniło życiem, muzyką i modą.

Tak prestiżowa impreza modowa nie mogła obyć się bez udziału marki Mona, która zaprezentowała nowa odsłonę kolekcji wiosna-lato 2010. Pokazane stroje to jej specjalna edycja, która powstała we współpracy ze styllistą Tomaszem Jacykowem.
Letnia pora to niezwykły czas, pełen energii i właśnie ta pora zainspirowała Monę do stworzenia tej niezwykle kobiecej kolekcji. Pojawiły się w niej śmiałe połączenia kolorystyczne.
Pudrowo pastelowe barwy w dyskretnych kombinacjach z granatem stworzyły niepowtarzalną całość. Efektowne zestawienia granatu z czernią zaskoczyły i wzbudziły zachwyt publiczności.
W strojach wciąż wyraźna jest asymetria, delikatne drapowania, marszczenia przeciwstawiane są prostej formie.
Dopasowane gorsety podkreślające talię, opływowe suknie i krótkie minispódniczki wszystko śmiałe i kobiece. Satynowe materiały połączone są z błyszczącymi aplikacjami, dżetami i kryształkami wyglądają elegancko, stylowo i szykownie. Oczywiście pojawiły się także tegoroczne hity – obowiązkowe szorty w gorącym zestawieniu z obcisłym gorsetem i wytworny kombinezon -must have tego lata!
A wszystko wzbogacone niezwykłymi dodatkami – efekt piorunujący!06.07.2010 14:17

MONA by Monika Natora

Monika Natora "MONA"

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku