Aktualności

Samotny mężczyzna - film Toma Forda

obrazek 1 - Samotny mężczyzna - film Toma Forda

Bliskie ujęcia, piękne pulsujące w detalach. Idealnie dopracowane wizerunki bohaterów przywodzą mi na myśl fotografie reklamową z swoich najlepszych czasów - eksplozji nowego przekazu. Wykończeniem niedopowiedzianej wizualnej mieszanki są, niewątpliwie błyskotliwe dialogi, jak i zapadająca w pamięci muzyka Abela Korzeniowskiego.

Serdecznie polecam wszystkim, którzy pragną zobaczyć rozedrgane ciepło zmysłowości.opis dystrybutora

Jeden dzień – być może najważniejszy – z życia Georga Falconera (Colin Firth), profesora uniwersyteckiego, który nie może pogodzić się z tym, że właśnie stracił swoją wielką miłość. Tego dnia pozornie nieistotne spotkania i czas spędzony z dawną ukochaną (Julianne Moore), otworzą przed nim niespodziewanie szanse na nowe uczucie...

Porażający zmysłowym pięknem debiut Toma Forda, słynnego kreatora mody, który pracował m.in. dla firm Gucci i Yves Saint-Laurent. W roli głównej Colin Firth (Mamma Mia!, To właśnie miłość), który stworzył kreację życia, wyróżnioną m.in. nagrodą na festiwalu w Wenecji i nominacją do Oscara. Główną żeńską rolę zagrała 4-krotnie nominowana do Oscara Julianne Moore (Godziny). Kompozytorem nominowanej do Złotego Globu muzyki jest z kolei polski kompozytor Abel Korzeniowski (Duże zwierzę).

W KINACH OD 14 MAJA
dystrybucja Gutek Film29.04.2010 18:17

tekst: Karolina Bielawska , materiały Gutek Film

Karolina Bielawska

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

  • Adam W.

    Adam W.

    29.04.2010 19:05 Odpowiedz

    trzeba iść koniecznie:) zapowiada się ciekawie.

Dołącz do nas na facebooku