Aktualności

Natalia Jaroszewska wiosna-lato 2010

obrazek 1 - Natalia Jaroszewska wiosna-lato 2010

obrazek 2 - Natalia Jaroszewska wiosna-lato 2010

Krótkie, ręcznie wykańczane żakiety i koronkowe sukienki - to najnowsze propozycje Natalii Jaroszewskiej.

Poprzednia wiosenno-letnia kolekcja Natalii Jaroszewskiej nosiła nazwę Secret Garden i była pełna motywów kwiatowych. Na ten sezon projektantka proponuje również bardzo kobiecą kolekcję, ale dużo bardziej drapieżną i sexy.

Kolekcja o wdzięcznym tytule Pudrowy Romans to połączenie klasyki z rockandrollową nonszalancją. Krótkie żakieciki,których wykończenia wykonane są ręcznie z wyszarpanego jedwabnego muślinu, przypominają wiosenną kolekcję Chanel.

Ręcznie wykańczane żakiety Jaroszewska zestawia z charakterystycznymi dla niej delikatnymi, warstwowymi sukienkami. Sukienki z długim rękawem przeznaczone są do noszenia przez cały dzień. Kolekcja zawiera również sukienki mini z naturalnych koronek, które przywodzą na myśl styl Twiggy z wczesnych lat 70-tych.

Głównym kolorem kolekcji jest tytułowy pudrowy róż, zaostrzony czernią. Czarne akcenty pojawiają się również w tiulowej sukni ślubnej.

Przypomnijmy, że w 2009 roku projektantka założyła własną markę ślubną pod nazwą Natalia Jaroszewska Wedding.11.04.2010 12:24

http://flashfashion.pl/kolekcje/nat...

Magdalena W.

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku