Aktualności

Pierwszy wodoodporny plecak na sprzęt fotograficzny

obrazek 1 - Pierwszy wodoodporny plecak na sprzęt fotograficzny

obrazek 2 - Pierwszy wodoodporny plecak na sprzęt fotograficzny

Firma LOWEPRO stworzyła DryZone® - plecak na sprzęt fotograficzny, który jest całkowicie wodoszczelny. Jest bezpieczny i przemyślany tak, że nawet jeżeli wpadnie do wody nie zatonie - unosi się swobodnie na powierzchni, nawet jeśli wewnątrz plecaka znajduje się aparat fotograficzny i ciężkie obiektywy.

Nieważne, czy planujemy przepłynąć kajakiem przez rwący potok, czy też brnąc w śniegach górskich szczytów. Z LOWEPRO DryZone® możemy przedzierać się przez pyły i piaski pustyń.

Główne cechy plecaka DryZone®:
- Specjalny płaszcz nieprzemakalny z zamkiem błyskawicznym w technologii TIZIP® dla wodoszczelnej ochrony.
- Duża przednia kieszeń z wewnętrznymi kieszeniami.
- Część magazynowa o dużej wydajności dzięki modułowym przegrodom w pełni mobilnym, przystosowalnym dla rozmaitości systemów.
- Ergonomiczna, w pełni regulowana uprząż plecaka zawiera regulowane, wyściełane ramiączka CollarCut, zapięcie na wysokości klatki piersiowej, system DryFlo - system przewietrzania elementów nośnych zapobiegający przegrzaniu pleców podczas długiego marszu i dodatkowe rzemienie do przymocowania dodatkowych elementów.
- Uchwyt do zamocowania statywu - gwarantujący optymalny balans całego zestawu.

Plecak na pewno będzie można obejrzeć na stoisku LOWEPRO podczas tegorocznych targów Film Video Foto w Łodzi. W czasie tego największego w Polsce spotkania miłośników świata fotografii odbędzie się również wystawa fotografików – Marka Arcimowicza, Mateusza Moskalika oraz Piotra Malczewskiego.

http://www.lowepro.com.pl/18.03.2009 21:31

http://flashfashion.pl/dodatki/pier...

Adam W.

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku