Ogłoszenia

WARSZAWA - komercyjna wizerunkowa sesja FASHION - czerwiec 2016

obrazek 1 - WARSZAWA - komercyjna wizerunkowa sesja FASHION - czerwiec 2016

obrazek 2 - WARSZAWA - komercyjna wizerunkowa sesja FASHION - czerwiec 2016

10.05.2016 18:31

Cześć!

www.jakubwozniak.com /// www.facebook.com/jakubwozniakcom

Poszukuję wysokiej (174cm w górę!), długowłosej (minimum do ramion) modelki do komercyjnej sesji zdjęciowej dla Klienta.

KONIECZNE DOŚWIADCZENIE i solidne portfolio oraz umiejętność gry twarzą/wyrażania emocji.Sesja odbędzie się w Warszawie w drugiej połowie czerwca 2016.
Będzie to cały dzień zdjęciowy (9:00 start przygotowań (makeup/włosy) - 19:00 koniec planu), podczas którego również powstanie video-backstage.


Zgłoszenia proszę nadsyłać TYLKO I WYŁĄCZNIE na mail: jakubwozniak.zgloszenia@gmail.comwww.jakubwozniak.com /// www.facebook.com/jakubwozniakcom


STAWKA ZA ZLECENIE 2.500zł (do ręki - TOTAL - już wliczając ew. koszt przyjazdu) - Umowa bezpośrednia Klient-Modelka płatne w dniu sesji po zdjęciach gotówką.


Temat wiadomości: "MODA - wizerunek - CZERWIEC"
W treści proszę zamieścić:
1. Imię Nazwisko
2. Rok urodzenia
3. Miasto
4. Wymiary, Wzrost, Rozmiar odzieży, Rozmiar Obuwia
5. Telefon kontaktowy
6. Mail kontaktowy
7. Jeśli jesteś zainteresowana również testami / projektami niekomercyjnymi proszę zaznacz to - jak zawsze robię swoją bazę "na zaś".

Załączyć KONIECZNIE 4-6 NIE WIĘCEJ ZDJĘĆ (razem max 5mb).
Ponadto można tylko w formie "dodatki" podać link do portfolio.Nadesłane zgłoszenia wraz z danymi kontaktowymi i zdjęciami nie zostaną przekazane osobom trzecim bez wcześniejszego poinformowania (i zgody) modelki.
Wszystkie interesujące zgłoszenia pozostaną w mojej bazie i w przyszłości będą również rozpatrywane w przypadku podobnych zleceń jak i innych (po uprzednim kontakcie).


Pozdrawiam
Jakub Woźniak
+48 604-194-262
www.jakubwozniak.comKomentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku