Katarzyna Mistewicz "HatHat"
O sobie
Co to jest HatHat?

HatHat to nowa marka kapeluszy dla kobiet, które można kupić przez Internet, wypożyczyć na szczególne okazje albo zamówić według indywidualnych potrzeb.

Co HatHat ma w swojej ofercie?

W sezonie jesień i zima 2010/2011 HH proponuje trzy modele kapeluszy – INDY, MIKE i CHARLIE. Każdy z tych kapeluszy jest inny, ale mają jedną wspólną cechę – jakość HatHat.

INDY to fedora z filcu, którą proponujemy w kolorze miodowym i czarnym. Kapelusz ten ma większe – 7,5 cm rondo i charakterystyczną, wklęsłą główkę.
INDY jest inspirowany kapeluszem Indiany Jonesa. Znakomity w stylizacjach typu Boho.
Uwielbia kratkę i denim.

MIKE to fedora z filcu, w kolorze czarnym, grafitowym i brązowym. Podobnie jak INDY, kapelusz ten jest formowany na główce z wklęsłą fałdką. Rondo MIKE jest płytkie, ma tylko 4 cm, co nadaje mu sportowy charakter. Jest to fason lubiany przez tancerzy, a nasz model ma źródło w stylu Michaela Jacksona.
Noszony na tył głowy, MIKE jest doskonałym dodatkiem w każdym zestawie typu young i basic. Założenie go nisko na twarz, to już krok w stronę stylizacji de luxe.

CHARLIE to czarny, filcowy melonik, który jest klasyką samą w sobie. Zaokrąglona główka i rondko wywinięte na zewnątrz, to pełnia elegancji i stylu. Kapelusz jest ozdobiony grubą, czarną taśmą, a jego główka jest bardzo głęboka.
CHARLIE lubi męskie stylizacje, zapięte pod samą szyją, a jego wzorem jest Chaplin, Charlie Chaplin.

projektant pokaż/ukryj grupę projektant

  • zaawansowanie: profesjonalista
  • strona WWW: www.hathat.pl
  • doświadczenie:
    -
  • kursy/szkolenia:
    -

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Współpracowałeś/aś z tą osobą? Podziel się z innymi opinią na temat współpracy, wystaw rekomendację.
Dołącz do nas na facebooku