Joanna Kiczka Jotka
O sobie
Pink Photo Studio Fotograficzne jest nastawione na Klienta indywidualnego, który lubi i pasjonuje się fotografią, fotografuje amatorsko lub profesjonalnie, chce się więcej nauczyć (odnośnie fotografii, kompozycji obrazu), jest więc zainteresowany kursami i warsztatami fotograficznymi, w tym warsztatami z podstaw fotografii, fot. portretową, mody, aktem, krajobrazem, reportażem, architekturą. Nasz klient to może być też mama, która chce robić ładne zdjęcia swoim pociechom oraz osoba na emeryturze, która chce swój wolny czas poświęcić na naukę robienia zdjęć.

Dodatkowo ofertę Studia kierujemy do zakochanych i zaręczonych proponując reportaże ze ślubów, wesel, sesje zaręczynowe, portretowe sesje ślubne, sesje ślubne stylizowane; fotoreportaże z chrzcin, I komunii św, z urodzin dziecka. Zapraszamy też na portretowe i stylizowane sesje dla dzieci i dorosłych, mamy ofertę sesji rodzinnych – pokoleniowych. Mieścimy się w Błoniu pod Warszawą (budynek studia), ale działamy na terenie całej Polski.

Ze studiem współpracują modelki, projektanci, styliści i wizażyści – tak przy sesjach zdjęciowych w studiu i plenerze, czy warsztatach, jak i oferujący swoje usługi personal shopper czy warsztatów ze stylizacji, wizażu, fryzur i pazurków. Mamy też dział SHOWROOM z polskimi projektantami młodego pokolenia, w którym można zakupić ubrania dla dzieci i dorosłych w bardzo atrakcyjnych cenach.
Ten profil nie jest powiązany z żadną grupą.

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Współpracowałeś/aś z tą osobą? Podziel się z innymi opinią na temat współpracy, wystaw rekomendację.
Dołącz do nas na facebooku