Adrian Rączka
O sobie
Stylista z wieloletnim doświadczeniem w branży showbiznesu. Na co dzień współpracuje z telewizją TVN jako stylista prezenterów programów informacyjnych, udziela porad dla telewizji Polsat News, a także stylizuje dla najlepszych miesięczników. Ponadto dba o wizerunek modelek jak i aktorów oraz zajmuje się gwiazdami Polskiej telewizji.

Wraz z zespołem podobnych mu profesjonalistów kreuje wizerunki osób z innych branży. Chętnie zajmie się tymi których wizerunek jest często niedoceniany, mający znaczenie podczas spotkań bussinesowych, rozmów z klientami jak i również na co dzień w pracy.

Dobiera stosowny ubiór, odpowiedni makijaż oraz fryzurę co pomaga klientom odnaleźć swój nowy, właściwy im styl i przejść metamorfozę.

Oprócz zabiegów, działań i porad bezpośrednich prowadzi szkolenia zbiorowe w dziedzinie działań wizerunkowych pracowników. Wie, kto powinien wyglądać bardziej konserwatywnie, kto może sobie pozwolić na małą ekstrawagancję i zawsze daje osobom z którymi pracuje nowe narzędzie do ręki - właściwy i atrakcyjny wizerunek.

stylista pokaż/ukryj grupę wizażysta/stylista

  • zaawansowanie: profesjonalista
  • strona WWW: www.facebook.com/pages/Elite-Fashio...
  • doświadczenie:
    Na co dzień współpracujący z najlepszymi miesięcznikami.
    Oprócz tego z zespołem podobnych profesjonalistów zajmuje się kształtowaniem wizerunku osób z innych branży.Tych którym to jest również potrzebne na spotkań bussinesowych.
  • kursy/szkolenia:
    -

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Współpracowałeś/aś z tą osobą? Podziel się z innymi opinią na temat współpracy, wystaw rekomendację.
Dołącz do nas na facebooku