Wydarzenia / Warsztat retuszu z Andrzejem Draganem

obrazek 1 - Warsztat retuszu z Andrzejem Draganem

obrazek 2 - Warsztat retuszu z Andrzejem Draganem

Data: 20.09.2014 09:00

WARSZAWA, ul. Jana Kazimierza 35/37 (mazowieckie)
Pierwszy w Polsce warsztat z Andrzejem Draganem – „Tajemnica efektu Dragana”


Studio Huśtawka udowadnia, że niemożliwe rzeczy nie istnieją! 20 września 2014 roku zapraszamy na pierwsze i jedyne w swoim rodzaju warsztaty ze światowej klasy portrecistą – Andrzejem Draganem. Na spotkaniu zapozna uczestników z opracowaną przez siebie techniką cyfrowej obróbki fotografii, znanej powszechnie jako „efekt Dragana”. Opowie o podejściu do „fotografii głów” oraz o tym kto tak naprawdę tworzy portret.

W czasie ośmiogodzinnego warsztatu Andrzej Dragan opowie o swoich pracach, zwracając uwagę na techniczną stronę ich powstawania. Uczestnicy poznają – na podstawie „surowego” zdjęcia, proces powstania efektu końcowego. Na tym etapie, który jest właściwą częścią warsztatu, autor w jasny i zrozumiały sposób przeprowadzi retusz wybranego zdjęcia. Wytłumaczy, krok po kroku, każdą dokonaną zmianę.
Po zakończeniu prezentacji będzie czas na dyskusję po której… prowadzący zostanie w studio, odpowie na Wasze pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości :)

Andrzej Dragan. Doktor fizyki, genialny samouk. Ponadto, a może przede wszystkim, fotograf, który nie znosi robić zdjęć. Jego styl jest nie do podrobienia. Stawia na jakość - stworzył niewiele ponad setkę zdjęć. Ich wyjątkowość została wielokrotnie zauważona i doceniona — jego nazwisko widnieje na liście najlepszych fotografów reklamowych, opublikowanej przez prestiżowy Luerzer’s Archive. W 2007 r. brytyjski „Digital Camera Magazine” ogłosił go Fotografem Roku, a trzy lata później zdobył srebrny medal International Photography Master Cup London.

Studio do dyspozycji kursantów do godz. 22 :)

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/475...

Termin:
20.09.2014

Miejsce:
Studio Huśtawka, ul. Jana Kazimierza 35/37 lok. 327 w Warszawie.

Prowadzący: Andrzej Dragan
Portfolio: http://www.andrzejdragan.com/

Informacja została dodana przez: Tomasz Hendzelek

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku