Skylight Studio

Adres

42-400 Zawiercie (dolnośląskie)
Daszyńskiego 25
Strona WWW: www.skylightstudio.com.pl

Opis

SKYLIGHT STUDIO
to ponad 390m2 w niezależnym, nowym budynku w pełni przystosowanym do produkcji zdjęciowych oraz filmowych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy, obustronnie zamkniętą cykloramę szerokości 12 metrów i głębokości 7 metrów (z możliwością rozbudowy do ponad 100m2), w pełni umeblowane stanowiska do makijażu, dużą mobilną przebieralnie, łazienkę z prysznicem oraz stanowisko do zdjęć w deszczu. Komputer sterujący ogrzewaniem obiektu jest w stanie dogrzać do wysokich temperatur lub w całości schłodzić studio w bardzo krótkim czasie. Jest to niezwykle ważne przy zdjęciach reklamowych bielizny lub przy fotografii produktowej.
Studio zostało wyposażone w bramę wjazdową szerokości 3 metrów umożliwiającą wprowadzenie dużych pojazdów lub przedmiotów. W całości obiektu zastosowano beton polerowany o podwyższonej odporności, w którym ukryto odpływy wodne. Takie rozwiązanie pozwala na budowę basenu, a przyłącza ciepłej wody umożliwiają zdjęcia w zaimprowizowanym deszczu.
Dodatkową zaletą studia jest możliwość wynajęcia części gościnnej przy dużych sesjach zdjęciowych. Ponad 90 metrowy apartament z sypialnią, kuchnią, przestronną łazienką oraz zaawansowanym kinem domowym umożliwia swobodne mieszkanie podczas kilkudniowych sesji zdjęciowych. Prywatny parking na 15 samochodów oraz bardzo szybka sieć bezprzewodowa to jedno z wielu udogodnień, które możemy Państwu zaoferować .Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Zdjęcia (0)

Brak

Dołącz do nas na facebooku