Pracownia fotograficzna Tomasz Pawlak

Adres

90-130 Łódź (łódzkie)
Narutowicza 57/5b
Strona WWW: http://tomaszpawlakfotograf.pl/

Opis

Przestronne, przytulne i kameralne studio fotograficzne i filmowe w centrum Łodzi czynne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu!!!
Zapraszamy do naszego studia, w którym poczujesz się niezwykle i zrealizujesz swój wymarzony projekt fotograficzny i filmowy.
Fotografowie docenią możliwość aż 12 metrowego odejścia od tła natomiast filmowców urzekną aż 4 metry wysokości pomieszczeń. Usytuowanie w centrum Łodzi w bliskiej odległości od nowooddanego do użytku dworca Łódź Fabryczna, w dawnej fabryce łódzkiego fabrykanta Henryka Szmulowicza przy ul. Narutowicza 57 (więcej wiadomości na temat historii budynku znajdą Państwo w "Spacerowniku łódzkim") zapewni idealną atmosferę i nastrój podczas wykonywania sesji fotograficznych i filmowych. Duże okna stwarzają możliwość korzystania ze światła dziennego natomiast zestaw czarnych rolet pozwoli na pełne wyciemnienie wnętrza.

Cennik

Cena wynajmu studia to tylko 50zł/godz. Minimalny czas wynajmu to 2 godziny. Przy projektach komercyjnych wycena indywidualna. W cenie do dyspozycji wynajmującego zapewniamy również kawę, herbatę i wodę.
Istnieje możliwość skorzystania z fachowego doradztwa i obsługi technicznej podczas sesji. Wycena usługi dokonywana jest indywidualnie w zależności od jej zakresu.
Za dodatkową opłatą istnieje możliwość kompleksowej organizacji sesji (fryzjer, wizażysta, model/modelka, fotograf).
Dodatkowo płatne jest zużycie tła 30 zł/mb.
Rezerwacja dokonywana jest osobiście, telefonicznie lub online.
Rezerwacja studia odbywa się poprzez wpłatę zadatku w wysokości 40% należności najpóźniej 7 dni przed ustalonym terminem wynajmu studia.
Odwołanie rezerwacji do 48h przed planowanym terminem - bezpłatnie
Wszystkie ceny podane są brutto.

Wyposażenie

Do dyspozycji klientów udostępniamy lampy światła błyskowego firmy Elfo Quant o mocy 100-600Ws, system panelowy światła stałego (3 panele) oraz soczewkę Fresnela o mocy 1000W. Oferujemy szeroką gamę modyfikatorów oświetlenia firmy Elfo (softboxy, beauty dish, strumienice, wrota, parasolki, blendy). Posiadamy tła kartonowe firmy Savage a miłośnikom starej fotografii umożliwiamy wykorzystanie teł kartonowych malowanych ręcznie. Statyw Goliat oraz statywy Manfrotto 141RC z głowicami 3D i panoramiczną 300N zapewnią stabilność sprzętu podczas sesji.
Zapewniamy dostęp do stacji graficznej HP Z420 Workstation wraz ze skalibrowanym monitorem Dell 2209WA, projektora multimedialnego NEC oraz wi-fi.
Niewątpliwym atutem naszej oferty jest możliwość udostępnienia do fotografowania aparatów firmy Pentax począwszy od bezlusterkowców Q (najmniejszego bezlusterkowca na świecie) oraz K-01 poprzez lustrzanki formatu APS-C (K-5 i K-3) do pełnoklatkowej lustrzanki K-1 (odpowiednik Nikona D810 czy Canona 5D Mark IV) wraz z obiektywami takich firm jak Pentax, Irix, Tamron, Falcon oraz Vivitar zapewniających pokrycie w zakresie ogniskowych 15-320mm.
Dostępny jest również cały system analogowy Pentaxa 35mm – modele takie jak : MZ-7, MZ-10, K-1000.
Miłośników średniego formatu analogowego urzeknie aparat Kiev 88 wraz z obiektywami zabezpieczającymi zakres ogniskowych 80-120mm.
Udostępniamy również aparat Lytro oraz aparaty Sigma SD9 i SD14 wraz z optyką.Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Zdjęcia (0)

Brak

Dołącz do nas na facebooku