Łukasz Zagalski "Agencja La Modella"
O sobie
Agencja Modelek i Hostess - La Modella
www.staff-bar.pl

zleceniodawca pokaż/ukryj grupę zleceniodawca

 • opis:
  La Modella to ogólnopolska Agencja Modelek, Fotomodelek oraz Hostess. Naszą firmę tworzą młode, dynamiczne, pomysłowe oraz pełne pasji osoby, które ciężko pracują na sukces każdego klienta.

  Agencja La Modella zatrudnia starannie wyselekcjonowane Hostessy, Modelki i Fotomodelki na terenie całego kraju. Pracujące u nas dziewczyny mogą się poszczycić nie tylko niezwykłą urodą, ale również wysoką kulturą osobistą, doświadczeniem oraz znajomością języków obcych. Cechuje je również komunikatywność, samodzielność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Te niezwykłe kobiety będą wspaniałą wizytówką każdego organizowanego przez Ciebie wydarzenia.

  Stworzona przez nas Agencja kieruje swoją ofertę do firm, jak również osób prywatnych które pragną zwiększyć swoje osiągnięcia finansowe przy udziale pięknych kobiet. Pamiętaj dla nas to Ty jesteś najważniejszy, a my dołożymy wszelkich starań, abyś był zadowolony z proponowanych przez nas usług. Jesteśmy elastyczni w ustalaniu warunków współpracy. Każde zlecenie traktujemy jak wyzwanie, starając się sprostać Twoim oczekiwaniom.

  La Modella bardzo mocno skupia swoją uwagę na projektach :

  * POKAZY MODY
  * POKAZY FRYZJERSKIE
  * OBSŁUGA TARGÓW MIĘDZYNARODOWYCH
  * SESJE ZDJĘCIOWE

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Współpracowałeś/aś z tą osobą? Podziel się z innymi opinią na temat współpracy, wystaw rekomendację.
Dołącz do nas na facebooku