Zaproś znajomych

Zaproś do fotomody.pl swoich znajomych oraz osoby, które współpracowały z Tobą

www.fotomody.pl na Facebook.com

O nas

www.fotomody.pl to nowe miejsce w Internecie, skupiające profesjonalistów związanych z fotografią mody. To wyjątkowy portal społecznościowy dla wszystkich pracujących w tej branży osób, które chcą współtworzyć platformę wymiany informacji, prezentować swoje dokonania i nawiązywać nowe, ciekawe znajomości. Jeśli jesteś fotografem, modelką bądź modelem, wizażystą lub stylistą, fryzjerem, projektantem albo prowadzisz studio fotograficzne, na www.fotomody.pl znajdziesz ludzi, którzy dzielą Twoją pasję.

Zarejestrowani użytkownicy portalu mają możliwość stworzenia własnego portfolio, w którym mogą umieścić zdjęcia i szczegółowe informacje o sobie. Osoby tworzące społeczność www.fotomody.pl nie występują anonimowo – każde konto jest opatrzone imieniem i nazwiskiem użytkownika, co gwarantuje wiarygodność i nadaje serwisowi profesjonalny charakter.

Serwis www.fotomody.pl to rozbudowany portal o wielu możliwościach, z których mogą korzystać wszyscy zarejestrowani w nim użytkownicy.

 • Kontakty

  www.fotomody.pl to nowe zawodowe znajomości. Każda osoba zarejestrowana w portalu może nawiązywać kontakty z innymi użytkownikami i dodawać ich do listy znajomych. Dzięki temu będzie informowana o ich aktywności w serwisie. Portal umożliwia również wysyłanie wiadomości prywatnych do innych użytkowników.
 • Wyszukiwanie, filtrowanie i sortowanie

  Z www.fotomody.pl szybko znajdziesz właściwych ludzi. Portal ma wbudowaną wyszukiwarkę, dzięki której można łatwo odnaleźć profil danej osoby, wpisując jej imię i nazwisko. Można też wyszukiwać użytkowników z wybranego województwa lub miejscowości. Ponadto użytkowników z grupy "modelki" i "modele" można filtrować według dostępnych kryteriów, dzięki czemu istnieje możliwość zawężenia listy użytkowników do osób o określonym wieku, kolorze włosów, wadze, wzroście bądź innych wymiarach. Otrzymane wyniki można sortować rosnąco lub malejąco według wybranego kryterium. W spisach użytkowników z pozostałych grup dostępne są filtry umożliwiające zawężenie listy do osób z danego województwa lub o określonym przez nich poziomie zaawansowania.
 • Grupy

  www.fotomody.pl to wyspecjalizowane grupy zawodowe. Serwis pozwala skupić się profesjonalistom w grupy, utworzone według poszczególnych rodzajów działalności: fotograf, modelka, model, wizażysta/stylista, fryzjer, projektant, studio fotograficzne. Każdy użytkownik może dołączyć do dowolnej liczby grup, o ile są one zgodne z jego profilem działalności.
 • Ogłoszenia

  Na www.fotomody.pl znajdziesz informacje o nowych projektach fotograficznych. Użytkownicy portalu mogą umieszczać ogłoszenia o planowanych działaniach, poszukiwaniu innych osób do współpracy lub też o innych ciekawych wydarzeniach z branży. Poza treścią ogłoszenia, użytkownik ma możliwość dołączenia do niego zdjęć.
 • Wypożyczalnia

  Dzięki www.fotomody.pl pożyczysz potrzebny Ci sprzęt. Użytkownicy serwisu mogą publikować oferty wypożyczenia sprzętu fotograficznego lub innych przedmiotów przydatnych podczas sesji zdjęciowych. Umieszczają wówczas opis przedmiotu i jego zdjęcie oraz cenę za wypożyczenie. Również osoby poszukujące sprzętu do wypożyczenia mogą dodawać ogłoszenia.
 • Rekomendacje

  www.fotomody.pl to wiarygodny system oceniania. Każdy użytkownik współpracujący z inną osobą zarejestrowaną w portalu ma możliwość wystawienia mu rekomendacji poprzez ocenę (pozytywną, neutralną bądź negatywną). Użytkownik dodaje również komentarz dotyczący ocenianego użytkownika.
 • Sesje zdjęciowe

  www.fotomody.pl to organizacja sesji fotograficznych. Każdy z użytkowników portalu może zapraszać innych do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej. Podaje wówczas opis sesji, datę i jej miejsce, które można zaznaczyć na mapie. Sesje mogą być publiczne, czyli widoczne dla wszystkich lub skierowane do wybranych użytkowników i mieć charakter prywatny.
 • Studio fotograficzne

  www.fotomody.pl to specjalna oferta dla firm. Użytkownicy z grupy ‘studio fotograficzne’ mogą w swoim profilu umieścić opis studia i jego wyposażenia oraz opublikować cennik usług, a także dodawać zdjęcia. Istnieje również możliwość zaznaczenia siedziby studia na mapie.

Chcemy jak najpełniej dostosować serwis www.fotomody.pl do potrzeby użytkowników, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i spostrzeżenia dotyczące jego funkcjonalności. Jeśli masz jakieś ciekawe propozycje zmian i ulepszeń naszego portalu, wyślij je do nas za pośrednictwem formularza.

Data: 03.10.2009 08:52

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku