Wydarzenia / Warsztat fotografii Beauty & Fashion z Emilem Bilinskim :) !

obrazek 1 - Warsztat fotografii Beauty & Fashion z Emilem Bilinskim :) !

obrazek 2 - Warsztat fotografii Beauty & Fashion z Emilem Bilinskim :) !

Data: 28.06.2014 09:00

WARSZAWA (mazowieckie)
Witamy serdecznie

Zapraszamy na kolejną odsłonę warsztatów fotograficznych w Studio Huśtawka :)
28-29 czerwca nasze studio serwuje popisowe danie! Przepis na międzynarodowy sukces w fotografii Beauty & Fashion poda sam Emil Bilinski! Autor zdjęć publikowanych m.in. w Elle, Harper’s Bazaar oraz kampanii reklamowych Schwarzkopf Professional, L’Oréal podzieli się z uczestnikami szkolenia sekretami dotyczącymi zasad wykonywania zdjęć, obróbki oraz współpracy z ekipą na planie zdjęciowym – a to wszystko poparte solidnymi podstawami praktycznymi oraz opowieściami o nietypowych rozwiązaniach technicznych.
Warsztaty z Emilem odbywają się niezwykle rzadko, szczególnie u nas w kraju. Nie wiadomo, kiedy będzie następna taka szansa, dlatego tej okazji nie możesz przegapić :)!


Warsztat przeznaczony jest dla osób potrafiących obsługiwać się lustrzanką cyfrową w stopniu co najmniej podstawowym, chcących w znaczący sposób poszerzyć swoje horyzonty w postrzeganiu oraz umiejętności w wykonywaniu zdjęć beauty & fashion. Do tego chcą to uczynić pod okiem prawdziwego profesjonalisty i mistrza w swoim fachu, jakim niewątpliwie jest nasz prowadzący – Emil Bilinski.

Harmonogram warsztatu oraw wszystkie informacje na:

http://studiohustawka.pl/workshops....


Zapraszamy !

Informacja została dodana przez: Tomasz Hendzelek

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku