Aktualności

Białe haute couture Joanny Klimas

obrazek 1 - Białe haute couture Joanny Klimas

Jak powrót, to w wielkim stylu. Począwszy od aktualnego sezonu wiosna-lato 2010, kreacje Joanny Klimas będziemy mogli oglądać w tym samym rytmie, co pokazy największych światowych projektantów od lat.W styczniu mogliśmy z profesjonalnym wyprzedzeniem obejrzeć jej kolekcję pret-a-porter na jesień-zimę 2010/11 w wyrazistych, folklorystycznych barwach. Obecnie projektantka wprowadza na rynek ekskluzywną linię sukien ślubnych sygnowanych własnym nazwiskiem. Kreacje utrzymane są w konwencji nawiązującej do tradycyjnego, elitarnego krawiectwa haute couture. Każdy detal opracowany jest z najwyższą dbałością o formę i jakość konstrukcyjno – technologiczną. Całość została uszyta z najlepszych gatunkowo tkanin rodem z Francji i Włoch.

W swojej kolekcji ślubnej Joanna Klimas postawiła na tradycyjną, niczym nie skażoną biel, tchniętą jedynie delikatnym, świeżym powiewem wiosny. Wedle swojej sprawdzonej filozofii umiaru zestawia ze sobą klasykę i nowoczesny minimalizm, dodając także szczypty romantyzmu i nutę delikatnej kobiecej ekstrawagancji. Od wręcz dziewczęcej zwiewności, poprzez miejską, świadomą linię ciała, do dojrzałej w formach elegancję i szyk, każda znajdzie tu coś dla siebie.

Proste, zdecydowane cięcia, lekkie, finezyjne spływy czy bujne fale koronek – wszystko zespolone jest ze sobą w niekonwencjonalnej formie, będące znakiem rozpoznawczym projektantki. Dedykowana jest kobietom wymagającym, poszukującym niepowtarzalnej sukni szytej specjalnie na swoją miarę, na tę wyjątkową okazję, jakim jest ceremonia ślubu.

Cała kolekcja dostępna jest w warszawskim atelier na Muranowie przy ul. Nowolipki 2.20.04.2010 20:28

http://flashfashion.pl/kolekcje/bia...

Magdalena W.

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku