Aktualności

OCHNIK wiosna-lato 2010

obrazek 1 - OCHNIK wiosna-lato 2010

obrazek 2 - OCHNIK wiosna-lato 2010

Czy skóra to dobry materiał na okres wiosennych coraz cieplejszych dni? Okazuje się, że jak najbardziej. Udowodniła to najnowsza kolekcja OCHNIK.

Wiosenno-letnia kolekcja odzieży i galanterii skórzanej przywołuje na myśl atmosferę letnich dni, jest lekka, jasna i świeża. Dominują w niej biel, wybielone szarości, szarości zabarwione błękitem, beże, sprane błękity i wrzosy, przypudrowane róże. Kolory te świetnie współgrają z ostrymi i nasyconymi kolorami typu: czerwień, pomarańcz campari, burgund, turkus, granat, fiolet oraz czerń, które stanowiącymi drugą grupę kolorystyczną kolekcji. Kolekcja utrzymana jest w klimacie lat 80-tych. Wiosenne wzory kurtek i odzieży skórzanej wykonane są z dobrej jakości, delikatnych i miękkich skór.

- Kolekcja firmy OCHNIK na wiosnę/lato 2010 odpowiada potrzebom współczesnej kobiety. To kolekcja ubrań i akcesoriów, które powstały dzięki poszukiwaniom i inspiracji różnymi miastami świata mody. Chcemy pokazać naszym klientom, że skóra to materiał, który daje wiele możliwości i nie powinien być utożsamiany ze sztywnym, topornym materiałem.

Dlatego w kolekcji pokazało się wiele kurtek z miękkimi marszczeniami, zakładkami oraz delikatnymi wykończeniami. Atutem kolekcji jest także jej kolorystyka, która nie bazuje już tylko na kolorach standardowych dla skóry (czerń, brąz etc.), ale daje możliwość wykorzystania pudrowych, nieco niedookreślonych odcieni b. modnych w tym sezonie oraz ostrzejszych kolorów, uzupełniających kolekcję, prezentujących skórę jako materiał bardziej zmysłowy – opowiada Jagoda Piekarska, projektantka firmy.

Wśród wzorów damskich dominują krótkie kurtki tworzące dobre połączenie zarówno z delikatną letnią sukienką, wytartymi dżinsami, czy elegancką spódnicą, ale znajdą się również delikatne płaszcze, żakiety, spódnice, kamizelki i całkiem bogaty wachlarz torebek.

Natomiast wśród propozycji męskich na uwagę zasługują kurtki o dopasowanej linii, które pozwalają na większą swobodę ruchów, a także męskie „małe czarne”, czyli lekkie, w większości proste krótkie kurtki, które z powodzeniem mogą towarzyszyć Panom przez cały sezon.12.04.2010 07:08

http://flashfashion.pl/kolekcje/och...

Magdalena W.

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku