Ogłoszenia

GLAM TEAM rekrutuje!

obrazek 1 - GLAM TEAM rekrutuje!

22.03.2012 00:46

Zespół GLAM TEAM szuka hostess do stworzenia stałego teamu profesjonalnych dziewczyn pracujących na eventach typu premium. Działamy w 8 miastach: Warszawa, Katowice, Kraków, Kielce, Łódź, Wrocław, Poznań oraz Gdańsk. W każdym z nich tylko po 32 hostessy, dlatego też poszukujemy dziewczyn z tych miast. Dziewczyny muszą być podobnego wzrostu 175-181 cm, zgrabne i uśmiechnięte, o różnorodnej urodzie.

Bezwzględne wymagania:
- przynajmniej 175 cm wzrostu,
- szczupła ale nie chuda budowa ciała (rozmiar 36-38),
- ciekawa uroda (stawiamy na różnorodność),
- poczucie własnej wartości,
- uśmiech i profesjonalizm.

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na join@glamteam.pl – kilka zdjęć twarzy i sylwetki (również zdjęcia nieprofesjonalne), wiek, wzrost, wymiary, znajomość języków oraz krótki opis doświadczenia (kilka konkretnych marek i ważne imprezy dla których pracowałaś). W tytule prosimy wpisać nazwę miasta, z którego jesteś. Termin nadsylania aplikacji do 25.03.2012.

W zgłoszeniu prosimy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji do projektu GLAM TEAM, rejestracji w serwisie GLAM TEAM (glamteam.pl) oraz wszelkich działań niezbędnych do późniejszej współpracy w ramach tego projektu, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. z 2002 r. Nr 101, pozycja 926 z późn.zm." Zgłoszenia nie zawierające niniejszego zapisu nie będą brane pod uwagę.

Wybrane przez nas dziewczyny zaprosimy na dzień rekrutacyjny, gdzie będziemy mogli się poznać i ustalić warunki współpracy. Zostaną zrobione także profesjonalne zdjęcia agencyjne.

Do zobaczenia!

Zespół GLAM TEAMKomentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku