Mmhh Gggh
O sobie
-

fotograf pokaż/ukryj grupę fotograf

 • zaawansowanie: profesjonalista
 • strona WWW: www.fotograf-mirekchwala.pl
 • doświadczenie:
  Fotografia jest moją pasją od wielu lat. Pasją, która pozwala mi realizować zamiłowania: poszukiwanie piękna i sprawianie radości innym.

  Obecnie zajmuję się fotografią ślubną, fotografią Chrztu Świętego, Komunii Świętej oraz fotografowaniem dzieci. Fotografia ślubna jest wyjątkowa, gdyż stwarza okazję uchwycenia ogromnych emocji i uczuć. To dla mnie zaszczyt być tak blisko Pary Młodej w momencie ich ślubu.


  Największą motywacją są dla mnie uśmiechy na twarzach klientów kiedy oglądają moje zdjęcia. Dzięki temu, że robię to profesjonalnie mogą oni liczyć na wysoką jakość usługi, powtarzalny efekt i bezpieczeństwo swoich zdjęć gdyż są one przegrywane na podwójny dysk twardy w razie gdyby jeden uległ uszkodzeniu.


  Mój warsztat rozwija się z roku na rok, mentalnie, technicznie oraz jakościowo. Chcąc wciąż iść naprzód, dążę do rozwijania swoich umiejętności. Ktoś kiedyś powiedział, że do osiągnięcia sukcesu jest potrzebne 15% talentu oraz 10% szczęścia. Reszta to moja ciężka, mozolna praca.

  Fotografia ślubna i reportażowa - to z nich czerpię najwięcej satysfakcji. Połączenie reportażu, tej magicznej chwili z emocjami szczęśliwych ludzi - taką fotografie zdecydowanie chcę tworzyć. W swojej pracy zdecydowanie stawiam na naturalność oraz emocje, jestem fotografem wybierającym szczerość nad aranżacją. Jestem niewidoczny, nie ustawiam, nie rządzę w Waszym najważniejszym dniu – utrwalam i pokazuję go najlepiej jak potrafię.
 • kursy/szkolenia:
  -

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Współpracowałeś/aś z tą osobą? Podziel się z innymi opinią na temat współpracy, wystaw rekomendację.
Dołącz do nas na facebooku