01.12

Nowe wyszukiwarki

01.12.2009 18:54

Wielu użytkownikom brakowało pewnych funkcjonalności. Dlatego jako nowinki techniczne w grudniu, dla użytkowników serwisu fotomody.pl, przygotowaliśmy specjalne funkcjonalności usprawniające pracę w branży fotografii mody.

Większość osób korzystających z http://fotomody.pl ma już na swojej liście kontaktów sporo znajomych, a na liście ulubionych sporo profili. Aby ułatwić organizowanie sesji zdjęciowych i możliwość szybkiego komunikowania się, przygotowaliśmy w każdym z tych działów wyszukiwarkę.

W wyszukiwarce można podać imię, nazwisko, miejscowość, województwo oraz grupę do jakiej należy osoba z kontaktów lub z ulubionych. Wypełniając, któreś z tych pól można ograniczyć naszą listę tylko do tych, których aktualnie poszukujemy.

Przykładowo, gdy chcemy zorganizować sesję na terenie Śląska wybieramy w wyszukiwarce województwo śląskie. Gdy poszukujemy tylko modelki, wybieramy dodatkowo grupę modelka.W ten sposób otrzymamy listę znajomych z województwa śląskiego.

Wyszukiwarki zarówno w dziale kontakty jak i ulubione działają tak samo.

 

Kolejną wyszukiwarką jest wyszukiwarka w dziale ogłoszenia. W jedno dostepne pole wpisujemy szukaną frazę (minimum 3 znaki). Przeszukane zostaną tytuły oraz treści ogłoszeń.

 

W dalszym ciągu do dyspozycji użytkowników pozostaje główna wyszukiwarka osób oraz filtry w poszczególnych grupach.

 

W razie pytań prosimy o kontakt.

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Zaproś znajomych

Zaproś do fotomody.pl swoich znajomych oraz osoby, które współpracowały z Tobą

Dołącz do nas na facebooku