27.07

Nowości, przypomnienie

27.07.2009 22:41

Pojawiły się poprawki, na które niektórzy oczekiwali z niecierpliwością. Przedstawiamy krótki opis niektórych z nich.

  • Jeżeli logowanie za pomocą adresu email jest uciążliwe w formularzu na stronie http://www.fotomody.pl/profil/edytuj można podać login. Będzie można logować się za pomocą podanego loginu lub adresu email.
  • Dostępna jest już druga metoda ustawiania kolejności zdjęć w jakiej będą wyświetlane w galerii każdego użytkownika. Szukajcie opcji Edytuj kolejność. Po przejściu na stronę edycji kolejności, dostępna będzie galeria zdjęć z włączonym trybem łatwego ustawia kolejności, wystarczy chwycić zdjęcie i przeciągnąć w nowe miejsce.
  • Grupa wizażystów/stylistów ma możliwość szczegółowego wybrania tego czym dana osoba się zajmuje (wizażysta, stylista, wizażysta/stylista).
  • Filtr (wyszukiwanie zaawansowane) jest teraz dostępny w lewej kolumnie na stronie każdej z grup. Domyślnie okno filtru jest rozwinięte, ale klikając w nagłówek (Filtr) zostanie ono zwinięte.
  • Przypominamy o dwóch nowych grupa: gość i zleceniodawca - zapraszam do dołączania do tych grup. Uwiarygodni to istnienie profilu, będzie wiadomo w jakiej roli występujemy w serwisie.
  • Pojawiła się opcja promowania ogłoszeń. Chcąc wypromować swoje ogłoszenie prosimy o kontakt. Promowane ogłoszenie będzie zawsze na górze strony ogłoszeń.

Jednocześnie chcielibyśmy zachęcić do aktywnego dodawania informacji w dziale wydarzenia i aktualności.
Jeżeli organizujesz jakieś wydarzenie lub wiesz o nim z innych mediów poinformuj społeczność fotomody.pl!

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Zaproś znajomych

Zaproś do fotomody.pl swoich znajomych oraz osoby, które współpracowały z Tobą

Dołącz do nas na facebooku