Aktualności

Obuwie "Vagabond" dla niej i dla niego

obrazek 1 - Obuwie "Vagabond" dla niej i dla niego

Najnowsza kolekcja skandynawskiej firmy Vagabond, jest dla tych wszystkich, którzy latem stawiają na kolor. Zwariowane wzory, kwieciste nadruki. Projektanci zachęcają: "Krzycz butami i nie bój się zwracać na siebie uwagi!".

Hitem tej kolekcji są barwne espadryle. Ich masywne, stabilne koturny są połączone ze zwiewnymi i bajecznie kolorowymi tkaninami.

Pantofle w kolorach lodowych sorbetów? - Czemu nie! Pod warunkiem, że umiejętnie je połączymy z resztą stroju. A lakierowane buty na obcasie pozwolą się poczuć naprawdę sexy.

Sezon lato 2009 ma być powrotem do sandałków z paseczkami czyli tzw. rzymianek. Letnia kolekcja Vagabonda pozostaje w zgodzie z tym trendem. Dla kobiet ceniących klasykę stworzono całą linię sandałów w tak modnym teraz stylu nude, zaś dla fanek kolorów zaprojektowano rzymianki z paseczkami kolorowymi.

Projektanci męskiej kolekcji Vagabonda na sezon letni zainspirowali się linią typową dla miejskiej przestrzeni tzw. urban style. Skórzane pantofle w mocnych, zdecydowanych kolorach znajdą swoje miejsce zarówno w modzie typowej dla pokolenia yuppie, jak i w stylizacjach roztargnionych artystów z agencji kreatywnych.

Panowie, jeśli nigdy nie odważyliście się założyć tak kolorowych butów, to może właśnie nadszedł ten moment.29.06.2009 08:41

http://flashfashion.pl/kolekcje/obu...

Adam W.

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku