Aktualności

Art Fashion Hairdressing / E P Krajewscy oraz M.Kappy-Boguszewska

obrazek 1 - Art Fashion Hairdressing /  E P Krajewscy oraz M.Kappy-Boguszewska

obrazek 2 - Art Fashion Hairdressing /  E P Krajewscy oraz M.Kappy-Boguszewska

Fryzjerskie show, pokaz mody, 2 performance przy dobrej muzyce wszystko w zmysłowym klimacie podczas 15-lecie Akademii Fryzur Marzeny Kappy-Boguszewskiej.

Piotra Krajewskiego arte gra zmysłami na zmysłach!
22 września uczciliśmy 15-lecie Akademii Fryzur Marzeny Kappy-Boguszewskiej. Atrakcji wieczoru było wiele. Począwszy od fryzjerskiego show Marzeny Kappy–Boguszewskiej, które już było niezwykle sensualne, przedpremierowy pokaz płaszczy damskich z kolekcji jesień-zima 2014 Ewy i Piotra Krajewskich przez dwa artystyczne, zmysłowe spektakle po wernisaż malarstwa Piotra Krajewskiego. Całości towarzyszyła muzyka: Aleksandra Wachowiak (skrzypce) oraz Marcin Czyżewski (śpiew i gitara).

Zdecydowanie gwiazdą tego wieczoru był Piotr Krajewski. Ten kontrowersyjny artysta i projektant znany z ciętego na świat show-biznesu języka, zyskuje w bliższym poznaniu. Trzeba uczestniczyć w show aby w pełni docenić tę twórczą autentyczność. Jego, jak sam nazywa, malarstwo gestem, biorąc pod uwagę, że „gestami” to autor tego performance malował modelką przyodzianą jedynie w bieliznę, z niemal magiczną energią oddziaływało na zmysły…

więcej na stronie
ART IMPERIUM

http://artimperium.pl/wiadomosci/po....UkudZcjwHIU01.10.2013 14:10

http://artimperium.pl/

Ewa i Piotr Krajewscy "Projektanci Mody"

Komentarze

Żeby móc komentować zaloguj się lub zarejestruj konto.

Brak komentarzy - zrób pierwszy krok!

Dołącz do nas na facebooku